header
QR Kod
Sentence: Detective & Thriller

Sentence: Detective & Thriller

1.254.537 geliştirici Long Jaunt
(0 İncelemeler) Haziran 29, 2024
Sentence: Detective & Thriller Sentence: Detective & Thriller Sentence: Detective & Thriller Sentence: Detective & Thriller Sentence: Detective & Thriller Sentence: Detective & Thriller

En Son Versiyon

Versiyon
1.254.537
Güncelle
Haziran 29, 2024
Geliştirici
Long Jaunt
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.glaznev.sentence
Şimdi İndir

Sentence: Detective & Thriller Hakkında Daha Fazla

Interactive detective story & ARG detective game - thriller from the creators of suspense murdering games I Am Innocent and the series of criminal serial killer games Who is the Killer

Provincial kasaba Ted Barnes'ın vahşi cinayetiyle sarsıldı. Tüm güçler suç soruşturmasına atıldı ve seri katil arayışına başladı. Eski polis memuru Henry Thompson kısa bir suç mahalinde inceleme sonrası tutuklandı. Peki gerçek katil o mu? Seri katil hala seri cinayet oyununu oynuyor! Gerçekçi bir hikayeyi araştırın ve suç soruşturması dedektif hikayesindeki ana soruyu cevaplayın: Katil kim?

🏆 Dedektif! Nobodies seri katil oyunlarında cesedi sakladın mı? Duskwood etkileşimli hikaye gerilim metin oyunlarında hayatta kaldın mı? Simulacra soruşturma oyunlarında başarılı oldun mu? O zaman cinayeti araştırmaya çalışın ve cinayet oyunlarında yeni gerçekçi hikayelerle uğraşın: özel etkileşimli hikaye metin oyunları ve suç soruşturma katil oyunlarının anlatımıyla dedektif hikayesi! Katili bulun ya da o sizi kesinlikle bulacak bu mesajlaşma geriliminde!

Dedektif oyunlarının ana özellikleri:

🎮 Düzine saat orijinal suç soruşturma etkileşimli oyunlar: Cümle, suç oyunlarını bir sonraki seviyeye taşıyor ve etkileşimli oyunların suç geleneğini sürdürüyor, Criminal case, Sara is missing ve Simulacra!

🤫 Etkileşimli suç cinayet oyunlarının sıradışı karakterleri! Seri cinayeti araştırın ve cinayet oyunlarında etkileşimli seçim yapın ve katili bulun!

🎬 Grup sohbetleri, aramalar, fotoğraf ve video suç kanıtları, Duskwood, Simulacra ve Bitlife gibi cinayet oyunlarında metin mesajları ve gerçeklik arasındaki çizgiyi bulandırıyor.

✅ Eylemlerinize bağlı olarak, dedektif, seri cinayetleri durdurabilir ve araştırmayı başarabilir veya başarısız olabilirsiniz. Nobodies gibi suç mahalinde inceleme yapın, Sara is missing gibi gerçeklere göre analiz yapın ve Simulacra dedektif oyununda olduğu gibi gerilim yaşayın.

🧩 Arg seri katil oyunlarında ele alınan karmaşık konular, herkesi etkileyebilir, Sara is missing ve Bitlife gibi karakterlerin kişisel dramaları gibi. Cinayet soruşturmasında etkileşimli oyunlar, suç çatışmalarını çözmede size önemli bir deneyim kazandıracak.

Cinayet oyunlarının metin gerilimindeki benzersiz fırsatlar:

💡 Sohbet oyununda yanıtları düşünün: etkileşimli seçim, seri cinayet soruşturmasında özgürlük sağlar, ancak sonuçlardan sorumlu olmayı unutmayın.

😎 Dedektif simülatörünün sanal veritabanlarına HACK yapın: katil cinayetlerine karşı cevap vermelidir ve suç cinayet oyunlarında.

😱 Suç cinayet oyunlarında etkileşimli seçimle arkadaşlarınızı ve ailenizi katilden kurtarın.

🔎 Suç mahalindeki delilleri ANALİZ edin - ve seri cinayetleri durdurma, katili bulma ve tüm dedektif oyunlarını tamamlama şansınız olacak.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.