header
QR Kod
WhatsApp

WhatsApp

geliştirici WhatsApp LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
WhatsApp WhatsApp WhatsApp WhatsApp WhatsApp WhatsApp

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
WhatsApp LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
393
Lisans
Free
Paket Adı
com.whatsapp
Şimdi İndir

WhatsApp Hakkında Daha Fazla

WhatsApp indir - Uygulamayı hemen cep telefonunuza kolaylıkla yükleyip aynı zamanda güncellemeleri de yapabilirsiniz. Ücretsiz WhatsApp son sürümü indirilmek için bekliyor.
Bu uygulama, dünya çapındaki kullanıcılar arasında özel mesajlaşmayı mümkün kılar. Arkadaşlarınız ve ailenizle aranızdaki kişisel mesajlar ve aramalar son derece güvenli bir şekilde uçtan uca şifrelenir. Bu sayede, WhatsApp da dahil olmak üzere dışarıdan hiç kimse tarafından sohbetleriniz okunamaz veya dinlenemez.

Anında ve güvenli bağlantılar kurabilirsiniz. Sadece telefon numaranızı kullanarak hızlıca başkalarıyla bağlantı kurabilir ve mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir kullanıcı adı veya giriş yapmaya gerek yoktur.

Uygulama, yüksek kalitede sesli ve görüntülü aramalar yapmanızı sağlar. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsizdir ve aynı zamanda yavaş bağlantılar için bile telefonunuzun internet hizmetini kullanarak arama yapabilirsiniz. Hatta tüm mobil cihazlarda bu özelliği kullanabilirsiniz.


Sohbetlerinizin yanı sıra grup sohbetleri de mümkündür. Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalabilir ve uçtan uca şifrelenmiş grup sohbetleri üzerinden mesajlar, fotoğraflar, videolar ve belgeler paylaşabilirsiniz. Bu özellik, mobil ve masaüstü cihazlarda da kullanılabilir.


Bu uygulama, gerçek zamanlı olarak bağlantınızı sürdürmenizi sağlar. Konumunuzu sadece bireysel veya grup sohbetlerinizde olanlarla paylaşabilir ve istediğiniz zaman bu paylaşımı durdurabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde bağlanmak isterseniz, sesli mesaj kaydederek bunu sağlayabilirsiniz.


Durum özelliği sayesinde, günlük anlarınızı 24 saat sonra kaybolan yazılar, fotoğraflar, videolar ve GIF'ler şeklinde paylaşabilirsiniz. Durum gönderilerini tüm kullanıcılarınızla veya sadece belirli kişilerle paylaşma seçeneği de mevcuttur.


Wear OS saatinizde WhatsApp kullanarak, sohbetlere devam edebilir, mesajları yanıtlayabilir ve aramalara cevap verebilirsiniz. Ayrıca, kutucuklar ve komplikasyonlar aracılığıyla sohbetlerinize kolayca erişebilir ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz.


*Veri ücretleri uygulanabilir. Detaylar için sağlayıcınızla iletişime geçiniz.


Eğer geri bildiriminiz veya sorularınız varsa, lütfen WhatsApp > Ayarlar > Yardım > Bize Ulaşın bölümüne gidin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.