below header
QR Kod
Skype

Skype

8.110.0.218 geliştirici Skype
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Skype Skype Skype Skype Skype Skype

En Son Versiyon

Versiyon
8.110.0.218
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Skype
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.skype.raider
Şimdi İndir

Skype Hakkında Daha Fazla

Skype dünya çapında insanlarla iletişim kurmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Uygulamada görüntülü aramalar yapabilir ve sevdiklerinizle yüz yüze görüşebilirsiniz
Uygulamada sohbet özelliği de bulunmaktadır ve bu özellik sayesinde arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve hatta grup sohbetleri oluşturabilirsiniz. Bing özelliği sayesinde de yapay zeka destekli yanıtlar alabilir ve planlarınızı yapabilirsiniz. Paylaş özelliği sayesinde fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir ve hatta ekranınızı paylaşarak birlikte çalışabilirsiniz. Uygulamada ayrıca sesli aramalar yapabilir ve dünya çapındaki herhangi bir kişiye ulaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için de ifadeler, GIF'ler ve etiketler kullanabilirsiniz.


Uygulamayı kullanabilmek için bir Microsoft Hesabı gereklidir. Bing özelliğini kullanabilmek için ise bing önizlemesi bekleme listesine katılmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulamanın kullanımını daha da kolaylaştırmak için bazı izinler istenmektedir. Bu izinler arasında kişiler, mikrofon, kamera, konum, dış depolama, bildirimler ve telefon durumunu okuma bulunmaktadır.


Bu izinlerin tümü isteğe bağlıdır ve onay gerektirmektedir. Yani bu izinleri vermeden de uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak bazı özelliklerden yararlanamayabilirsiniz. Örneğin kişiler iznini vermezseniz kişileriniz arasında Skype kullananları bulamazsınız. Mikrofon iznini vermezseniz sesli veya görüntülü aramaları kullanamazsınız. Dış depolama iznini vermezseniz fotoğraflarınızı paylaşamazsınız.


Uygulamanın kullanımı ücretsizdir, ancak operatör veri ücretleri uygulanabilir. Bu nedenle, sınırsız veri planı veya WiFi bağlantısı kullanmanız önerilir. Uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için bing.com/new adresini ziyaret edebilirsiniz. Uygulamanın gizlilik ve tanımlama bilgileri politikası, Microsoft Hizmet Sözleşmesi ve AB sözleşmesi özeti gibi önemli bilgileri de uygulamanın içinde bulabilirsiniz.


Skype, dünya çapındaki insanlarla iletişim kurmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir uygulamadır. Görüntülü arama, sohbet, Bing, paylaş, sesli arama ve kendinizi ifade etme gibi birçok özelliği sayesinde sevdiklerinizle kolayca bağlantı kurmanızı sağlar. Uygulamayı kullanabilmek için Microsoft Hesabı gereklidir ve Bing özelliğini kullan

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.