header
QR Kod
Telegram

Telegram

10.6.4 geliştirici Telegram FZ-LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Telegram Telegram Telegram Telegram Telegram Telegram

En Son Versiyon

Versiyon
10.6.4
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Telegram FZ-LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
1
Lisans
Free
Paket Adı
org.telegram.messenger
Şimdi İndir

Telegram Hakkında Daha Fazla

En saf haliyle anında mesajlaşma. Basit, hızlı, güvenilir ve tüm cihazlarınızda eşitlenir. 800 milyondan fazla aktif kullanıcı ile dünyanın en çok indirilen 10 uygulamasından biri.
HIZLI: Telegram, dünyanın dört bir yanındaki benzersiz, dağıtılmış veri merkezleri ağı üzerinden insanları birbirine bağlayan piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, insanlar dünya genelinde hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilirler. Telegram'ın benzersiz ağı sayesinde, mesajlar anında ve hızlı bir şekilde gönderilir ve alınır.

SENKRONİZE: Telegram, tüm telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve bilgisayarlarınızdan aynı anda erişebileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanırken, mesajlarınızı bir cihazda yazmaya başlayabilir ve diğer cihazınızda bitirebilirsiniz. Ayrıca, Telegram uygulamaları bağımsız olduğu için, telefonunuzu bağlı tutmanıza gerek yoktur. Bu da size iletişim kurmayı daha kolay ve sorunsuz bir hale getirir.

SINIRSIZ: Telegram, medya ve dosyaları, tür ve boyutlarıyla ilgili herhangi bir sınırlama olmadan gönderebileceğiniz bir uygulamadır. Bu sayede, büyük dosyaları ve medyaları kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca, sohbet geçmişiniz cihazınızda depolanmak zorunda değildir ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda güvenli bir şekilde saklanır.

GÜVENLİ: Telegram, kullanım kolaylığıyla birlikte en iyi güvenliği sağlamayı amaçlamıştır. Uygulamada yapılan tüm sohbetler, gruplar ve paylaşılan medyalar 256 bit simetrik AES şifrelemesi, 2048 bit RSA şifrelemesi ve Diffie – Hellman güvenli anahtar değişimi kombinasyonu kullanılarak şifrelenir. Bu sayede, kullanıcıların verileri güvende kalır ve üçüncü tarafların erişimine karşı korunur.

%100 ÜCRETSİZ VE AÇIK: Telegram, ücretsiz ve açık kaynaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama, geliştiriciler için tamamen belgelenmiş ve ücretsiz bir API'ye ve açık kaynaklı uygulamalara sahiptir. Ayrıca, uygulamanın indirildiği kaynak kodunun aynı olduğu kanıtlanmıştır. Bu sayede, kullanıcılar güvenli bir uygulama kullandıklarından emin olabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.