header
QR Kod
PLINK – Team Up, Chat, Play

PLINK – Team Up, Chat, Play

1.176.2 geliştirici DogApps
(0 İncelemeler) Haziran 24, 2024
PLINK – Team Up, Chat, Play PLINK – Team Up, Chat, Play PLINK – Team Up, Chat, Play PLINK – Team Up, Chat, Play PLINK – Team Up, Chat, Play PLINK – Team Up, Chat, Play

En Son Versiyon

Versiyon
1.176.2
Güncelle
Haziran 24, 2024
Geliştirici
DogApps
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tech.plink.PlinkApp
Şimdi İndir

PLINK – Team Up, Chat, Play Hakkında Daha Fazla

Sevdiğiniz şeyi yaparak ekip arkadaşlarınızı bulun, sohbet edin, işbirliği yapın ve oyun görevlerini yerine getirerek CRYCASH kripto parasını kazanın.

Plink, arkadaş araması, chat, profil, haber akışı ve masaüstü özelliklerini bir araya getirerek oyun deneyiminizi daha verimli ve keyifli hale getiriyor. Arkadaş arama özelliği sayesinde artık oyunlarda en iyi ekip arkadaşlarınızı bulmak daha kolay. Sinir ağları kullanarak, tüm beceri taleplerinizi göz önüne alan bir arama yapılıyor ve siz de başarıya daha hızlı ulaşabiliyorsunuz. Chat özelliği ise düşük bağlantı problemlerini ortadan kaldırarak, kaliteli sesli aramalar ve grup sohbetleriyle oyun deneyiminizi daha keyifli hale getiriyor. Masaüstü ve mobil versiyonları sayesinde de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Profil özelliği sayesinde artık gereksiz sorulara son! Arkadaşlarınızın en sevdiği oyun türlerinden ve mevcut oyunlardan haberdar olabilir, istatistiklerinizi takip edebilir ve diğer oyuncularla karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca haber akışı özelliği sayesinde, oyun içindeki başarılarınızı ve sıradışı anlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınız size inanmak zorunda kalacak!

Plink aynı zamanda masaüstü versiyonuyla da bilgisayarınızın kaynaklarını fazla yormadan arka planda çalışıyor. Bu sayede açılmış uygulamalar yüzünden FPS düşüşleri yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuz üzerinden de tüm ana işlemleri yönetebilirsiniz. Böylece oyun deneyiminiz daha sorunsuz ve akıcı hale gelirken, telefonunuzdan da işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.