header
QR Kod
My Tamagotchi Forever

My Tamagotchi Forever

7.7.2.6078 geliştirici BANDAI NAMCO Entertainment Europe
(0 İncelemeler) Temmuz 10, 2024
My Tamagotchi Forever My Tamagotchi Forever My Tamagotchi Forever My Tamagotchi Forever My Tamagotchi Forever My Tamagotchi Forever

En Son Versiyon

Versiyon
7.7.2.6078
Güncelle
Temmuz 10, 2024
Geliştirici
BANDAI NAMCO Entertainment Europe
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
eu.bandainamcoent.mytamagotchiforever
Şimdi İndir

My Tamagotchi Forever Hakkında Daha Fazla

Kendi Tamagotchi karakterlerini yetiştir ve maceralarını arkadaşlarınla paylaş! Tamagotchi karakterinin sağlıklı ve mutlu kalması için onunla her gün ilgilenmene ihtiyacı var. Karnını doyur, yıka ve eğlendir, sonra daha çok eğlence için şehirdeki diğer Tamagotchi arkadaşlarla buluştur⚽🏀. Ama karakterini uyutmayı da unutma! 🌛

Gelmiş geçmiş ilk AR özellikli Tamagotchi oyununda👀, Tamatown’u tam AR’de (Arttırılmış Gerçeklik) yaşa, gizli arkadaşlarını bul, hazineleri ve bonusları topla! Bu mobil oyunda, eski Tamagotchi oyunlarının büyüsü yeni bir nesile yayılıyor. Oyuncular, Tamagotchi karakterlerine bakmak, onlarla oyunlar oynamak, Tamatown’u keşfetmek ve kişiselleştirmek için ücretsiz olarak indirebilirler.

Kendi Tamatown’unu en sevdiğin öğelerle kişiselleştir, çevrende yerleştirebileceğin güzel bir yüzey bul ve Saklambaç oynayalım! Karakterini kasabada köşelere, çalıların arasına ve binaların içine gizlenmiş arkadaşlarını araması için yönlendir. Bu sayede, Tamagotchi karakterlerin büyürken farklı türlere dönüşebilir ve en iyi kariyer yolunu seçmelerine yardımcı olabilirsin.

Batı dünyasında Tamagotchi’nin büyüsüne kapılalı 20 yıl olmuş. 20 yıldır, bu sevgiyi yeni bir hayranlar kuşağına yaymaya devam ediyor. Oyunun özelliklerinden biri de Tamagotchi karakterlerinin büyümesi ve dönüşmesi. Onlara iyi bakarsan, Tamagotchi karakterlerin farklı türlere dönüşebilir ve hatta kariyerlerine de karar verebilirsin.

My Tamagotchi Forever, oyuncuları unutulmaz anlar için kıyafetlerini ve şehrini özelleştir ve arkadaşlarıyla paylaşmaya teşvik ediyor. Oyun içinde mini oyunlar oynayarak jeton kazanabilir ve bu jetonlarla yiyecekler, giysiler ve Tamatown’u dekore edecek renkli ögelerin kilidini açabilirsin.

My Tamagotchi Forever, ücretsiz olarak indirilebilir ancak bazı oyun öğeleri satın alınabilir. Cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsin. Ayrıca, oyunda AR (Arttırılmış Gerçeklik) özelliği de kullanılabilir ancak sadece ARKit destekli seçili cihazlarda kullanılabilir. Sorunlarla karşılaşırsan, destek ekibine bildirebilirsin. Oyunu oynamaya başlamadan önce gizlilik politikasını ve kullanım şartlarını da okumanı öneririz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.