header
QR Kod
My Baby Care (Bebek bakımım)

My Baby Care (Bebek bakımım)

1.60 geliştirici FM by Bubadu
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
My Baby Care (Bebek bakımım) My Baby Care (Bebek bakımım) My Baby Care (Bebek bakımım) My Baby Care (Bebek bakımım) My Baby Care (Bebek bakımım) My Baby Care (Bebek bakımım)

En Son Versiyon

Versiyon
1.60
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
FM by Bubadu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bubadu.mybabycare
Şimdi İndir

My Baby Care (Bebek bakımım) Hakkında Daha Fazla

Kendi evinizde kendi anaokulunuzu işletiyor gibi tecrübeli bir bebek bakıcısı olun.

Sevimli çocuklar artık yeni doğanlar değiller. Anneler ve babalar, günlük bakımları için onlara para veriyorlar. Bebekler ise interaktif oyun odalarında oyun oynayarak sizin ilginizi bekliyorlar. 7 farklı sevimli faaliyet alanında, eğlenceli banyo, köpüklü diş fırçalama, bebek altı değiştirme, modaya uygun giyim, lezzetli yiyecekler, güzellik uykusu ve neşeyle dolu oyunlar gibi birbirinden farklı bakım aktiviteleriyle çocukları memnun edebilirsiniz.

Banyo zamanı geldiğinde, bebeğinizi sabun ve şampuanla yıkayın ve havluyla yumuşak bir şekilde kurulayın. Sabun balonlarının patlamasının keyfini çıkarın ve banyo öncesi eğlencesini artırmak için birkaç oyuncak seçin.

Bebeğinize sevimli kıyafetler giydirebilirsiniz. Erkek ve kız çocukları için birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır.

Bebekler, gün içinde birkaç kez lezzetli yiyeceklerle beslenirler. Siz de onlara süt tozu, ufak meyveli ve yoğurtlu tahıllar ya da dilimlenmiş, vitamin dolu meyveler hazırlayarak besleyebilirsiniz.

Oyunun sonunda ise bebekler yorgun ve uykulu olacaktır. Onlara favori oyuncaklarını ve memelerini vererek iyi bir gece uykusu almalarını sağlayabilirsiniz. Ağır kokulu bir yatak örtüsüyle üstlerini örterek ve onları sallayarak uykuya dalmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Oyuncaklar her yerde olabilir. Bebeğinizin oyuncaklarını bulmaya yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca açık hava aktiviteleri de bebeklere eğlenceli dakikalar sunar. Onlara kuşları kurtarmayı öğretebilir, çiçek yetiştirmeyi gösterebilir veya elmaları türlerine göre ayırabilirsiniz.

Bu oyunun özellikleri arasında 7 farklı aktivite, farklı yüz ifadelerine sahip 5 sevimli bebek, korkutucu ses efektleri, 3 farklı faaliyet alanında gizlenmiş nesneler, 50'den fazla bebek kıyafeti, canlı renkler ve HD güzel çizimler bulunmaktadır. Oyun ücretsiz olarak oynanabilir ancak bazı oyun içi öğeler ve özellikler gerçek para karşılığında satın alınabilir. Ayrıca oyun, Bubadu'nun ürünleri veya üçüncü taraf reklamlar içerebilir.

Bu oyunun gizlilik politikası ve hizmet koşulları hakkında daha fazla bilgi için lütfen cihazınızın ayarlarını kontrol edin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.