header
QR Kod
Monkey - random video chat

Monkey - random video chat

7.22.0 geliştirici Monkey.cool
(0 İncelemeler) Nisan 11, 2024
Monkey - random video chat Monkey - random video chat Monkey - random video chat Monkey - random video chat Monkey - random video chat

En Son Versiyon

Versiyon
7.22.0
Güncelle
Nisan 11, 2024
Geliştirici
Monkey.cool
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
cool.monkey.android
Şimdi İndir

Monkey - random video chat Hakkında Daha Fazla

Monkey makes it easy to meet new people and make new friends online. Created by 5 teens in LA, Monkey embraces making friends over social media and created a space to do just that. With over 30 million users worldwide, we’ve created a space that embraces individuality and self-discovery. Monkey is the fastest, easiest, and most fun way to meet new people all over the world. And last but not least, an all-encompassing space where you can collect bananas and redeem exclusive merch - for free.

Monkey uygulaması, kişiselleştirilmiş profiller oluşturmanıza olanak sağlar. Profilinize bir hava katmak için özel bir ruh hali ve profil şarkısı ekleyebilirsiniz. Bu şarkı, insanlar profilinizi görüntülerken otomatik olarak çalacaktır. Böylece, profilinizin diğer kişilere nasıl bir izlenim bırakacağını kontrol edebilirsiniz.

Kartlar bölümünde, yeni arkadaşlar ekleyebilir ve onlarla doğrudan mesajlaşabilirsiniz. Eğer gerçekten ilgilendiğiniz birini bulursanız, yıldız işareti emoji'sine dokunarak onlara süper beğeni gönderebilirsiniz. Bu sayede, karşı tarafa ne kadar ilgilendiğinizi gösterebilir ve onun dikkatini çekebilirsiniz.

Ünlüler bölümünde, sevdiğiniz ünlülerle sohbet edebilir ve onları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece, ünlülerle daha yakından tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Video Sohbet bölümünde, ilginç kişilerle gerçek ve samimi konuşmalara katılabilirsiniz. Bu sayede, yeni insanlarla tanışırken daha doğal ve eğlenceli bir ortamda iletişim kurabilirsiniz.

Anı Gönder bölümünde, kısa videolar paylaşarak kendinizi ifade edebilir ve duyulabilirsiniz. Bu sayede, diğer kullanıcılarla daha yakın bir bağ kurabilir ve onların da sizinle ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Metin Sohbeti bölümünde, "knock-knock" özelliğini kullanarak hızlı bir şekilde yeni insanlarla mesajlaşabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, diğer kullanıcılara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2 Kişilik Sohbet bölümünde, arkadaşlarınızla grup video sohbeti yapabilirsiniz. Böylece, arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli ve samimi bir ortamda sohbet edebilirsiniz.

Merchandise ürünleriyle ilgili duyuruları takip etmek isterseniz, Monkey uygulamasını Snapchat, Instagram ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama ile ilgili sorularınız olursa hello@monkey.app adresinden destek alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.