header
QR Kod
Mashallah - Muslim dating

Mashallah - Muslim dating

2.0.35.5 geliştirici lt services
(0 İncelemeler) Haziran 24, 2024
Mashallah - Muslim dating Mashallah - Muslim dating Mashallah - Muslim dating Mashallah - Muslim dating Mashallah - Muslim dating Mashallah - Muslim dating

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.35.5
Güncelle
Haziran 24, 2024
Geliştirici
lt services
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ltservices.mashallah
Şimdi İndir

Mashallah - Muslim dating Hakkında Daha Fazla

Mashallah is the pioneer Muslim dating and marriage app.

Mashallah müslüman bekarlar için bir arkadaşlık uygulamasıdır. Uygulamamızda 5 milyondan fazla bekar müslüman arasından ruh eşinizi bulabilirsiniz. 2006 yılından beri her gün yaklaşık 100 çift bir araya gelmiş ve 500,000'den fazla müslüman evlilik kutlanmıştır!

Mashallah, numara 1 müslüman arkadaşlık uygulaması ile ciddi ve müslüman biriyle tanışın: Çevrenizdeki müslüman bekarları keşfedin. Tercihlerinize göre, uygulamamızda dini pratikleri olan veya olmayan müslüman bekarları bulabilirsiniz. Halal ve uzun süreli bir evlilik için arayan müslüman bekarlarla sohbet edin. UK, US, Avustralya ve dünyanın geri kalanından müslüman bekarlarla tanışın. Beklentilerinizi karşılayan bir müslümanla evlenin.

MODERASYON 7/24 👨‍✈️ Ekibimiz sürekli çalışıyor ve fotoğraflarınızı 5 dakikadan az bir sürede onaylıyor. Uygunsuz davranışlara izin vermiyoruz. Ruh eşinizi ararken, halal, saygılı ve nazik bir ortamda olmasını diliyoruz.

Doğrulanmış Müslüman Profilleri ✅ Tüm profiller selfie ve moderatör ekibimiz tarafından doğrulanmıştır.

GİZLİLİK VE GİZLİLİK 🔒 Gizli kalmak istiyor musunuz? Endişelenmeyin, fotoğraflarınızı bulanıklaştırın ve sadece seçtiğiniz kişilere görünür hale getirin. Daha fazla gizlilik için, gizli modu etkinleştirin. Profilleri gizlice göz atın ve kimin sizinkini görmeye yetkisi olmasını seçin.

MASHALLAH MESAJLAŞMA 💬 • Mesajla fotoğraf gönderin: birkaç saniye sonra kaybolan geçici fotoğraflar gönderin ⏳ • Sesli mesaj gönderin: eğlenceli bir hikaye, anekdot veya sadece gününüzden bahsetmek istiyorsanız sesli mesajları kullanın 🎙️ • Gif gönderin: duygularınızı giflerle ifade edin. • Bir mesaja alıntı ekleyin: konuşmalarınızda yanıt verdiğiniz mesajları alıntılayın. • Bir mesaja duygu ekleyin: duygular, alınan mesajlara emojis şeklinde tepki vermenize izin verir. • Yaş filtresi: size ulaşabilecek kişileri yaşa göre kontrol edin.

Mashallah nasıl kullanılır? 1 - Mobil cihazınıza No. 1 Müslüman Arkadaşlık uygulamasını indirin. 2 - Profilinizi 5 dakikadan az bir sürede oluşturun ve doldurun. 3 - Kriterlerinize göre özelleştirilmiş aramalar yapın: köken, yaş, dini pratik, eğitim düzeyi, şehir vb. 4 - Çevrenizdeki müslüman bekarlarla sohbet edin. 5 - Kriterlerinize ve değerlerinize uygun kişiyle tanışın ve müslüman dininde evlenin. 6 - Inshallah* evlenin! (*Allah

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.