header
QR Kod
Linkle - Görüntülü Sohbet

Linkle - Görüntülü Sohbet

1.0.9 geliştirici Team Linkle
(0 İncelemeler) Haziran 08, 2024
Linkle - Görüntülü Sohbet Linkle - Görüntülü Sohbet Linkle - Görüntülü Sohbet Linkle - Görüntülü Sohbet Linkle - Görüntülü Sohbet Linkle - Görüntülü Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.9
Güncelle
Haziran 08, 2024
Geliştirici
Team Linkle
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.linklemobile.linkle
Şimdi İndir

Linkle - Görüntülü Sohbet Hakkında Daha Fazla

💖 LINKLE Görüntülü Sohbete Hoş Geldiniz🖇️

LINKLE, insanların farklı ülkelerde yeni arkadaşlar edinmelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kaydırma özelliği kullanılarak insanlar birbirleriyle bağlantı kurabilirler. Ayrıca, gelişmiş filtreler ve seçenekler sayesinde istedikleri kriterlere göre arama yapabilirler. En önemli özelliklerden biri de dil engelinin olmamasıdır. Uygulamanın sohbet özelliği, mesajları gerçek zamanlı olarak çevirerek kişilerin iletişim kurmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda, LINKLE, reklamsız bir deneyim sunar.

Uygulama, depolama, konum bilgisi, mikrofon ve kamera gibi izinleri kullanıcıdan ister. Depolama izni, kullanıcıların fotoğraf gönderip kaydetmelerine olanak sağlar. Konum bilgisi ise, konum tabanlı eşleştirme için kullanılır. Mikrofon izni, görüntülü arama ve sohbet sırasında ses iletimine olanak tanır. Kamera izni ise, görüntülü arama ve sohbet için gereklidir.

LINKLE, kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında iletişime geçebilmeleri için linkle.together@gmail.com adresinden ulaşılabilir. Bu e-posta adresi, kullanıcıların sorularını, sorunlarını veya geri bildirimlerini iletmelerine olanak sağlar.

Uygulamanın en önemli özelliği, insanların farklı ülkelerden gelen insanlarla bağlantı kurabilmesidir. Bu sayede, kullanıcılar farklı kültürleri tanıyabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirler. Gelişmiş filtreler ve dil engeli olmaması da kullanıcıların aradıkları kişileri daha kolay bulmalarına yardımcı olur. Ayrıca, reklamsız bir deneyim sunması da uygulamayı daha kullanıcı dostu bir hale getirir.

Uygulamanın izinleri, kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşamalarını sağlar. Depolama izni sayesinde kullanıcılar fotoğraf gönderebilir ve kaydedebilir. Konum bilgisi, insanların yakınlarında bulunan kişileri bulmalarına yardımcı olur. Mikrofon ve kamera izinleri ise, görüntülü arama ve sohbet sırasında daha iyi bir iletişim kurulmasını sağlar. Uygulamanın kullanıcıların iletişim kurmasını kolaylaştırmayı hedeflediği açıktır ve bu nedenle gerekli izinler istenir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.