header
QR Kod
KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları

KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları

7.53 geliştirici Azur Interactive Games Limited
(0 İncelemeler) Temmuz 09, 2024
KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
7.53
Güncelle
Temmuz 09, 2024
Geliştirici
Azur Interactive Games Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.Nobodyshot.kuboom
Şimdi İndir

KUBOOM 3D: FPS atıcı oyunları Hakkında Daha Fazla

PVP FPS oyunlarını sever misin? Gerçek bir aksiyon atıcı oyunu oynamak ister misin? Mücadeleye hazır mısın?

Oyun dünyasının zirvesine çıkabileceğin KUBOOM'a katıl! Bu çok oyunculu bir birinci şahıs atıcı oyununda, benzersiz konumlar, silah özelleştirme ve çeşitli oyun modları gibi birçok şey seni bekliyor. Dünya genelinden milyonlarca oyuncuyla yarış, savaşçını güçlendir ve en iyi klanlardan birine katıl veya kendi klanını kur.

Karakterini seç ve özelleştir, ateşli silahlarla düşmanlarına meydan oku ve patron olduğunu göster! Her türlü silahı bulabileceğin bu oyunda istatistiklerine dikkat etmelisin. Silahlarını özelleştirerek ateş etme becerilerini geliştir, süs tak ve istatistiklerine uygun bir silah seç. Ayrıca yaygın, nadir, efsanevi ve egzotik silah görünümleri arasından birini seçerek kişiliğini yansıtabilirsin. Yakın dövüş için de birçok seçenek var, kelebek bıçağından palaya kadar her şey mevcut.

Hazırlıklı olmak için gereken tüm ekipmanları al ve birkaç el bombası eklemeyi unutma. El bombaları arasından seçim yaparak parça tesirli, sis, kör edici veya Molotof kokteyli gibi farklı türlerde bombalar kullan. Ayrıca birinci yardım çantası, cephanen ve koruyucu kalkan da savaşta işine yarayabilir. Tüm bu ekipmanları 3 farklı set halinde birleştir ve savaş sırasında duruma en uygun olanı seç.

Dünya genelinden oyuncularla çevrimiçi olarak oyna veya sadece arkadaşlarınla özel maçlar düzenle. 6 farklı savaş modu arasından seçim yap, sesli veya yazılı sohbetlerle diğer oyuncularla iletişim kur ve öldürdüğün oyuncuların silahlarını yağmalayarak yeni silahlar kazan. Savaşın sonunda ödül kartlarını açarak anahtarlar, para ve gizli görünümler kazanabilirsin.

Oyunun atmosferine tamamen kaptırmak için kontrolleri özelleştir. Otomatik çekimi devre dışı bırak veya etkinleştir, nişan alma düğmelerini ekranda uygun bir yere ayarla ve müzik, sesler ve mikrofon ayarlarını değiştir. Kontrolleri solak oyuncular için de özelleştirebilirsin.

Taktiksel bir savaşa katıl ve dinamik savaşların ve klan savaşlarının heyecanına kapıl. Lütfen dikkat: oyun sürekli bir internet bağlantısı gerektirir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.