header
QR Kod
konuşma bebek ikizler - Babsy

konuşma bebek ikizler - Babsy

240227 geliştirici Kaufcom Games Apps Widgets
(0 İncelemeler) Haziran 16, 2024
konuşma bebek ikizler - Babsy konuşma bebek ikizler - Babsy konuşma bebek ikizler - Babsy konuşma bebek ikizler - Babsy konuşma bebek ikizler - Babsy konuşma bebek ikizler - Babsy

En Son Versiyon

Versiyon
240227
Güncelle
Haziran 16, 2024
Geliştirici
Kaufcom Games Apps Widgets
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kauf.talking.babytwins
Şimdi İndir

konuşma bebek ikizler - Babsy Hakkında Daha Fazla

Konuşan ikiz bebeklerle konuşun. Komik sesleriyle cevap veriyorlar ve söylediklerinize ya da dokunuşunuza cevap veriyorlar. Bu sevimli ikizlerle ve oyun etkinlikleriyle harika zaman geçirin. Şimdi 4 heyecan verici oyunla oynayın!

Bu uygulama, oynamayı ve yeni şeyler keşfetmeyi seven iki sevimli bebeği kullanıcıların benimsemesini amaçlamaktadır. Bu tatlı bebekler, çok yetenekli ve özellikle ünlü dans gösterilerini taklit etmeyi çok seviyorlar.

Konuşan ikiz bebekler için, her zaman iki oyuncak ayı almaktan kaçınmayın. Çünkü bu bebekler paylaşmayı sevmezler ve büyük olasılıkla diğer oyuncak için savaşmaya başlarlar.

Konuşan Bebek İkizleri - Babsy, ücretsiz bir konuşan ikizler oyunudur. Bu oyunla eğlenin!

Bu uygulama, iki sevimli bebeğin büyüleyici dünyasına girmenizi sağlar. Bebeklerin en sevdikleri şeylerden biri olan dans gösterilerini taklit etmenize olanak tanır.

Oyun sırasında, bebeklerin konuşmasını da dinleyebilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca bebekleri giydirme, besleme ve uyutma gibi çeşitli aktiviteler de yapabilirsiniz.

Bu uygulama, özellikle çocuklar için eğlenceli ve eğitici bir deneyim sunar. Onların hayal güçlerini geliştirmelerine ve sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, çocukların konuşma ve dil becerilerini de destekler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.