header
QR Kod
Idle Office Tycoon - Zengin ol

Idle Office Tycoon - Zengin ol

2.5.6 geliştirici Warrior Game
(0 İncelemeler) Temmuz 10, 2024
Idle Office Tycoon - Zengin ol Idle Office Tycoon - Zengin ol Idle Office Tycoon - Zengin ol Idle Office Tycoon - Zengin ol Idle Office Tycoon - Zengin ol Idle Office Tycoon - Zengin ol

En Son Versiyon

Versiyon
2.5.6
Güncelle
Temmuz 10, 2024
Geliştirici
Warrior Game
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.warrior.officebuilding.gp
Şimdi İndir

Idle Office Tycoon - Zengin ol Hakkında Daha Fazla

Bir ofis binası sahibi olarak, kıran kırana rekabetin olduğu bu dünyada, piyasada hayatta kalabilir misin?

Bir gayrimenkul şirketinin büyük patronu olarak, dünya çapında her türlü ticarette uzman olabilecek misin? Bu uygulama sayesinde, kendi gayrimenkul imparatorluğunu kurabilir ve mülklerini dünya çapında geliştirebilirsin.

Şirketlerinizi, bağımsız geliştiricileri, büyük şirketleri ve hatta ilk 500 şirketi dünya çapında tanıtabilirsin. Bu, şirketlerin daha da büyümesine yardımcı olacak ve kendi başarı hikayeni yazmana olanak sağlayacaktır.

Çalışma alanlarını geliştirerek, küçük büroları beş yıldızlı ofis binalarına dönüştürebilirsin. Bu, şirketlerin daha da prestijli bir görünüme sahip olmasını sağlayacak ve müşterilerin gözünde daha güvenilir bir marka haline gelmelerine yardımcı olacaktır.

Daha da önemlisi, bu uygulama sayesinde zengin olabilir ve Forbes gibi prestijli dergilerde sıralamaya girebilirsin. Bu, sadece kendi başarın için değil, aynı zamanda şirketlerin ve çalışanların başarısının da bir göstergesi olacaktır.

Artık pazarlama ve ticaret yeteneklerini göstermenin tam zamanı! İyi bir strateji kullanmayı unutma ve kendini göster! Bu uygulama sayesinde, gayrimenkul sektöründe başarılı bir patron olmak için gerekli olan her şeye sahip olacaksın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.