header
QR Kod
Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

1.62.1 geliştirici Fingersoft
(0 İncelemeler) Temmuz 09, 2024
Hill Climb Racing Hill Climb Racing Hill Climb Racing Hill Climb Racing Hill Climb Racing Hill Climb Racing

En Son Versiyon

Versiyon
1.62.1
Güncelle
Temmuz 09, 2024
Geliştirici
Fingersoft
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fingersoft.hillclimb
Şimdi İndir

Hill Climb Racing Hakkında Daha Fazla

Çevrimdışı oynanabilen bu fizik temelli sürüş oyununda yokuş yukarı yarış!

Hevesli genç yokuş yukarı yarışçısı Bill ile tanış ve onunla birlikte heyecan dolu bir maceraya atıl! Bill, fizik yasalarına pek de saygı duymayan ve daha önce hiçbir aracın ulaşmadığı yerlere gitmeyi hedefleyen bir yarışçıdır. Onunla birlikte, cesaret gerektiren gösteriler sergileyebilir ve ödüller kazanabilirsin. Ayrıca, arabana jetonlar toplayarak onu yükseltebilir ve daha uzak mesafelere ulaşabilirsin. Fakat dikkatli olman gerekiyor çünkü Bill'in boynu eskisi gibi değil ve antika benzin krematoryumunun yakıtı hızla tükeniyor!

Bu uygulama, birbirinden farklı çeşitli arabaların bulunduğu benzersiz tırmanma ortamlarında zorluklarla yüzleşeceğin bir yarış oyunudur. Hill Climber'dan bisikletlere, yarış arabalarına, kamyonlara ve hatta ürkütücü Carantula gibi bazı tuhaf araçlara kadar her türlü araca sahip olabilirsin. Yarı araba, yarı tarantula olan Carantula'yı sürmeye cesaretin var mı?

Bu oyunu çevrimdışı da oynayabilirsin, böylece zaman ve mekan sınırı olmadan yarışın keyfini çıkarabilirsin. Her etap, farklı araziler ve stillerle üstesinden gelmen gereken benzersiz bir meydan okumadır. Kendi aracını özelleştirerek ve yükselterek daha ileri gidebilirsin.

Bu oyun, gerçekçi bir fizik simülasyonu sunmak için çok çalışılmıştır. Araçların araziye tepki vermesi, tamamen gerçekçi bir deneyim sunar ve bunu kendi avantajına çevirerek tepeleri fethedebilirsin.

Hill Climb Racing, günlük zorluklar ve etkinlikler sayesinde sürekli olarak yeni bir içerik sunar ve destansı ödüller kazanmanı sağlar. Ayrıca, geri bildirimleri dikkate alarak, olası hataları düzeltmek ve yeni içerikler oluşturmak için sürekli çalışırlar. Eğer oyunla ilgili herhangi bir düşüncen varsa, bunu support@fingersoft.com adresine iletebilirsin.

Hill Climb Racing, Fingersoft Ltd.'ye ait bir ticari markadır ve tüm hakları saklıdır. Bu uygulamayı kullanmak için kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını kabul etmelisin. Ayrıca, uygulamanın en güncel haberleri ve içerikleri için Facebook, Twitter, Instagram, Discord ve TikTok hesaplarını takip edebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.