header
QR Kod
Haya - Group Voice Chat App

Haya - Group Voice Chat App

9.9.1 geliştirici Asia Innovations HK Limited
(0 İncelemeler) Haziran 04, 2024
Haya - Group Voice Chat App Haya - Group Voice Chat App Haya - Group Voice Chat App Haya - Group Voice Chat App Haya - Group Voice Chat App Haya - Group Voice Chat App

En Son Versiyon

Versiyon
9.9.1
Güncelle
Haziran 04, 2024
Geliştirici
Asia Innovations HK Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.asiainno.uplive.upvoice
Şimdi İndir

Haya - Group Voice Chat App Hakkında Daha Fazla

🔥 Haya – We offer you the best Audio Room experience 🔥

Haya, dünyanın her yerinden arkadaşlarla bir araya gelmeni sağlayan bir uygulamadır. Mikrofonunu aç ve sohbete başla! Gerçek zamanlı çevrimiçi sohbetler sayesinde, birden fazla kişiyle eğlenceli vakit geçirebilirsin.

İlk baştaki garip sessizliği unutup eğlenceli bir ortam yaratmak için en havalı hediyeleri gönder! Yeteneklerini dünyaya göster ve şarkı söyleme, gülmek, şaka yapma, hikayeler anlatma ya da inanılmaz oyun becerilerini sergile.

Haya'nın En İyi Seçimleri: Yakındaki Arkadaşlar: Sohbet et, gülmeye başla ve dünyanın ne kadar küçük olduğunu fark et! Çeşitli Sohbet Seçenekleri: Metin, ses, emojiler, resimler - hepsini dene! Özel Mesajlar: Birbirinizi daha iyi tanıyın, her zaman her yerde! En Popüler Gösteriler: Asla sıkılmayacaksın! Özel Hediyeler: Sevgini göster ve hediye vermenin mutluluğunu yay! Anları Paylaş: İyi bir saç günü mü geçiriyorsun? O zaman bir selfie paylaşma zamanı!

Özel Özellikler: Oyun Merkezi: Sıkılıyor musun? Neden hemen ormana bir maceraya çıkmıyorsun ya da altın rotasını takip etmiyorsun? Harika mini oyunlarımızı keşfet ve bonuslar, elmaslar ve hediyeler kazanmaya hazırlan! Canlı Yayın Bildirimleri: Favori sunucun canlı yayına geçmeden önce bildirim al. Bilgilendirilmek ve hiçbir gösteriyi kaçırmamak için bekleme. Ding ding ding, kızın canlı! Ruhsal Eşlerle Tanış: Ses tutkunları bir araya gelin, favori Gösteri Odalarınıza gelin ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla tanışın! Durmaksızın Parti Odaları: Müzik, filmler, kitaplar, oyunlar - hepsi hakkında konuşabileceğin binlerce grup sohbeti Oda'ya katıl!

Haya'ya katıl ve her gün eğlen! ❤

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.