header
QR Kod
Guardian Tales

Guardian Tales

geliştirici Kakao Games Corp.
(0 İncelemeler) Temmuz 10, 2024
Guardian Tales Guardian Tales Guardian Tales Guardian Tales Guardian Tales Guardian Tales

En Son Versiyon

Güncelle
Temmuz 10, 2024
Geliştirici
Kakao Games Corp.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kakaogames.gdts
Şimdi İndir

Guardian Tales Hakkında Daha Fazla

Guardian Tales

Bu uygulama, Kanterbury'de başlayan, Invaders saldırısından kurtulmaya çalışan bir dünyada geçen macera dolu bir oyundur. Efsanevi Koruyucu tarafından kurtarılacak olan bu dünya, oyunculara heyecan dolu bir macera sunuyor.

Özellikler: Bu oyunda, oyuncular ağır kaya parçalarını kaldırıp, patlayıcı bombaları atıp, engellerin üstesinden gelerek gizli yolları keşfedebilir ve harika hazineleri bulabilirler. Stratejik eylem savaşları sayesinde güçlü düşmanlara ve devasa patronlara karşı zafer kazanmak için zıplayın, eğilin ve dövüşün!

Zorlu Zindanlar ve Patronlar: Karanlık ve tehlikeli zindanları keşfederek devasa patronlarla savaşın! Kötü domuz canavarları, kahraman geldi!

Yoğun PVP ve Sıralamalar: En iyi 3 kahramanınızı bir araya getirerek gerçek zamanlı savaşlarda diğer oyunculara karşı zafer kazanın ve şanınızı gösterin!

Kahraman ve Silah Koleksiyonu: Yalnız gitmek tehlikelidir! 50'den fazla Kahraman ve 100'den fazla farklı silah arasından seçim yapın ve her birinin kendine özgü yeteneklerini kullanın!

Arkadaşlarınızla Birlikte Bir Lonca Kurun: Yeni arkadaşlar edinin, kahramanlarınızı gösterin ve Lonca evinde eğlenin! Ah, ve Lonca Korkuluk'u rahat bırakın lütfen...

Yüzen Kalelerinizi Özelleştirin: Pancake House inşa etmeyi seviyor musunuz? Palyaço sever misiniz? Adanızı, sizin ve kahramanlarınız için istediğiniz gibi özelleştirin!

Tribute Parodileri: Easter egg'leri seviyor musunuz? Oyunda bir sürü Easter egg var. Hepsini keşfetmek için kendinizi zorlayın!

Ve Daha Fazlası!!! Hikayeler, Görevler, Etkinlikler, Ödüller ve çok daha fazlası!

Resmi Topluluk: Dünya genelindeki resmi Guardian Tales topluluk sayfalarına katılın! Facebook: https://www.facebook.com/guardiantales Twitter: https://twitter.com/GuardianTalesEN Discord: https://discord.gg/x96nDgK ASYA: https://www.facebook.com/GuardianTalesAsia

Yardım ve Destek: Sorunlarınız mı var? DÜNYA GENELİ: https://kg.games/SupportGT adresini ziyaret edin veya Ayarlar > Hesap Ayarları > Soruşturma bölümünden bize ulaşın. ASYA: E-posta gönderin veya Ayarlar > Hesap Ayarları > Soruşturma bölümünden bize ulaşın.

Gizlilik Politikası: https://web-data-cdn.kakaogames.com/real/www/html/terms/index.html?service=S0001&type=T003

Hizmet Koşulları: https://web-data-cdn.kakaogames.com/real/www/html/terms/index.html?service=S0001&type=T001

Oyunu yüklemek için cihazınızda en az 3GB boş depolama alanı olması gerekecektir.

Minimum Özellikler: - Samsung Galaxy S6 veya daha üstü - Android

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.