header
QR Kod
FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi

FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi

1.45.43389 geliştirici Zynga
(0 İncelemeler) Temmuz 10, 2024
FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi

En Son Versiyon

Versiyon
1.45.43389
Güncelle
Temmuz 10, 2024
Geliştirici
Zynga
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zynga.farmville3
Şimdi İndir

FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi Hakkında Daha Fazla

Farmville 3'ün eğlenceli, yeni dünyasında maceraya hazır ol!

Bu çiftçilik simülasyon oyununun son sürümünde çiftliğin ötesini keşfet. Bölgendeki zanaatkarlarla çalışarak kasabanı şehir yapabilirsin! Hayvanlarınla ilgilenirken, ekin ve mısır ekip hasat ederken, ekmek pişirirken, inşa ederken ve özelleştirirken eğlenceli köy hayatının keyfini çıkar!

Çiftlik simülasyonu sadece başlangıç! Bahçeyle ilgilendikten sonra dikkatini arkadaş edinmeye ver! Demirciden, aşçıya; korucudan, keçine; hayatın tüm yönleri burada! Arkadaşlarınla birlikte çiftçilik yap veya bu oyunda yeni arkadaşlar edin! Sezonluk etkinliklerde ve yarışlarda rekabet et!

Çiftleştirerek ve büyük bir çiftlik inşa ederek kendi hayvan çiftliğini kur! Çiftliği kur ve hangi hayvanların bakımını üstleneceğine karar ver: Tavuk mu, at mı, domuz mu, keçi mi yoksa inek mi? Hangi hayvan habitatlarını yenileyeceğine ve nereye genişleteceğine sen karar ver. Diğer çiftçileri ziyaret et, sohbet et ve yardım et. İnşa etmek, tasarlamak ve köyünün gelişmesini sağlamak sana kalmış.

Hasat oyununda, büyük hayvanat bahçesi ile birlikte usta bir çiftçi ol. Her hayvan cinsi, sana eşsiz bir çiftlik ürünü verir. Bu süt, yumurta ya da yün gibi ürünleri satabilir, takas edebilir, yemek yapabilir, pişirebilir veya çiftliğini genişletmek için kullanabilirsin. Büyütmek için hayvanlarını çiftleştir ve yeni cinsler keşfet! Bu ücretsiz oyunda her yeni cins, çiftliğinin büyümesine yardımcı olacak nadir çiftlik ürünleri üretir!

Senin, Çiftlik Yardımcılarının ve evcil hayvanların keyfini çıkarabileceği bir sürü dekorasyon, inşa tarzı, çiftlik yardımcısı kıyafetleriyle güzel çiftlik evini özelleştir. Bu macerayı özelleştirmek sana kalmış! Çiftliğini geliştirmek için hava durumunu kullan. Bu hasat oyununda mükemmel bir çiftlik havası için hava durumuna bakarak sağlıklı mısır, ekin ve başka şeylerin hasadını planla. Tariflerin kilidini açarken ve satmak veya takas etmek için leziz yemekler, süt ürünleri, yağ, soya, ekmek yaparken aşçılık hünerlerini sergile!

Bu çiftçi oyunlarında yavru hayvanlarını sağlıkla büyüt, besle! Görevleri tamamlayarak sevimli bir çiftlik ve hayvanat bahçesi kur. Ücretsiz çiftçilik oyunlarında, çiftlik evinde sana yardımcı olması için uzmanlaşmış Çiftlik Yardımcılarından bir takım kur. Yeni yetenekler ile güzel tariflerin kilidini açmak ve çiftçilik becerilerini geliştirmek için seviyelerini yükselt.

Bu ücretsiz oyunda bir Kooperatife katılarak özel etkinlikler tamamla ve yeni çiftlik hayvanlarının ve özel öğelerin

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.