header
QR Kod
cake live stream video chat

cake live stream video chat

3.2.6 geliştirici Net Tangerine
(0 İncelemeler) Mayıs 14, 2024
cake live stream video chat cake live stream video chat cake live stream video chat cake live stream video chat cake live stream video chat cake live stream video chat

En Son Versiyon

Versiyon
3.2.6
Güncelle
Mayıs 14, 2024
Geliştirici
Net Tangerine
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tangerine.live.cake
Şimdi İndir

cake live stream video chat Hakkında Daha Fazla

* Live stream video chat with new friends or invite them to an exclusive group chat

Bu uygulama, arkadaşlarınıza ve takipçilerinize video mesajları göndermenize veya video araması başlatmanıza olanak sağlar. Ayrıca canlı olarak sevgili ve erkeklerle tanışabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri arasında, rastgele video eşleştirme (1'e 1) yoluyla yeni insanlarla tanışmak için tek bir düğmeye basma, eğlenceli bir grup sohbeti oluşturma ve en fazla 5 kişiyle canlı yayına başlama veya bir arkadaşla birlikte halka açık bir şekilde canlı yayın yapma yer alır. Ayrıca, her gün lider tablolarına göz atmayı unutmayın ve kimlerin listede yer aldığını görün. Uygulama içinde öne çıkan noktalar için favori videolarınızı göndermeyi de unutmayın!

Uygulama, özel video ve ses görüşmelerinin güvenli bir şekilde yer aldığı güvenli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gerçek kimliğiniz halka açık değildir ve sadece başkalarına neyin görüntüleneceğine siz karar verirsiniz. Uygulama, çıplaklık, şiddet, taciz/şantaj ve diğer rahatsız edici davranışlar için hoşgörü göstermez. Tüm platform kuralları ve düzenlemelerine uygun olarak, halka açık içeriklerimizi ve toplantı odalarımızı 24/7 moderasyon altında tutar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.