header
QR Kod
Beatstar - Touch Your Music

Beatstar - Touch Your Music

34.0.0.728 geliştirici Space Ape
(0 İncelemeler) Temmuz 10, 2024
Beatstar - Touch Your Music Beatstar - Touch Your Music Beatstar - Touch Your Music Beatstar - Touch Your Music Beatstar - Touch Your Music Beatstar - Touch Your Music

En Son Versiyon

Versiyon
34.0.0.728
Güncelle
Temmuz 10, 2024
Geliştirici
Space Ape
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.spaceapegames.beatstar
Şimdi İndir

Beatstar - Touch Your Music Hakkında Daha Fazla

Experience the next generation of music games with Beatstar, a new type of rhythm game that lets you touch your music.

Beatstar, favori şarkılarınıza uyum sağlayın! En sevdiğiniz şarkılarınızın enstrümanlarına, vokallere veya ritimlere dokunarak ve kaydırarak şarkılarınızı ustalaşın ve onları tamamen yeni bir şekilde deneyimleyin. Her ritim sizin için, sadece yetişebildiğinizden emin olun.

Favori şarkılarınızı çalın ve yol boyunca yeni şarkılar keşfedin. Hayal edin, en iyi Coachella kadrosu: İşte Beatstar. Doja Cat, Avicii ve Lil Nas X gibi hitlerden geçin ya da Lynard Skynard'ın Sweet Home Alabama gibi klasikleri keşfedin. Beatstar ile müzik bitmez.

Bugün Beatstar ile müziğinize dokunun!

RİTİM OYUNLARI - YENİ BİR DENEYİM ● Kazanmak için her notaya dokunun, kaydırın ve dokunun ● Her şarkının ritmine devam edin ● Her vuruşun parmaklarınızdan geçtiğini hissedin. ● Yeni şarkıları açmak için şarkıları ustalaşın.

SEVDİĞİNİZ SANATÇILARIN MÜZİĞİ ● Favori sanatçılarınızdan yeni şarkılar keşfedin. ● Yüzlerce en iyi sanatçı bugün bir araya gelerek en iyi çalma listesini oluşturdu. ● Daha önce "meh" dediğiniz şarkıları tamamen yeni bir şekilde dinleyin. ● Beatstar, favori şarkılarınızı unutulmaz kılar.

VİRAL OLUN ● Yeni müziği arkadaşlarınızla paylaşın ve onların puanını geçtiğinizde övünün. ● Meydan okumaları oynayın ve liderlik tablosunda yükselin.

Beatstar, indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz olup, deneyiminizi tamamlamak için uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği içerir. Beatstar, kullanılabilir öğeleri rastgele bir sırayla düşüren isteğe bağlı satın alımlar içerir. Düşme oranları hakkında bilgi, 'Bilgi' simgesine dokunarak ve 'Bana Göster' e basarak bulunabilir.

Lütfen dikkat: bir ağ bağlantısı gereklidir.

Beatstar, depolama izinleri istiyor, böylece destek ekibimize yardımcı olabileceğiniz veya bize bildirmek istediğiniz ekran görüntüleri gönderebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? https://support.beatstar.com

Bize ulaşın! support@beatstar.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.