header
QR Kod
Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

4.7.0d geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
Asphalt 9: Legends Asphalt 9: Legends Asphalt 9: Legends Asphalt 9: Legends Asphalt 9: Legends Asphalt 9: Legends

En Son Versiyon

Versiyon
4.7.0d
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM
Şimdi İndir

Asphalt 9: Legends Hakkında Daha Fazla

Asphalt 9: Legends'ta bir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey üreticilerin elinden çıkmış ünlü arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, gerçek hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborne'un yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Bu oyunda kaliteli ve kişiselleştirilebilir üst düzey hiper otomobiller ile yarışabilirsin. 200'den fazla araç çeşidi arasından seçim yapabilirsin. Dünyanın önde gelen markaları ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu araçlar, önemle seçilmiş ve kişiselleştirilebilir estetik özelliklere sahip. Seçtiğin aracın kaporta boyasından jantlarına ve tekerleklerine kadar dilediğin gibi kişiselleştirme imkanı sunulmaktadır.

Otomatik ve manuel yarış kontrolleri sayesinde becerilerini arttırabilir ve manuel kontrol sayesinde sokağın profesyoneli gibi yarışabilirsin. Eğer sürüş modunu tercih edersen, arabanın direksiyonunu senin yerine kontrol eden TouchDrive™ sürüş kontrol sistemi tam senin için. Bu sayede sadece kararlarını vermen ve zamanlamayı ayarlamakla uğraşman yeterli olacaktır. Bu özellik sayesinde ortama ve müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

Asphalt 9'da 60'tan fazla sezon ve 900'den fazla etkinlik bulunan Kariyer Modu sayesinde gerçek bir sokak yarışı macerasına atılabilirsin. Ayrıca Asphalt'taki diğer oyunculara karşı yarışabilir veya sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin. Oyunun Etkinlikler kısmında sürekli olarak meydan okumalar ve ödüller seni bekliyor olacak.

Asphalt 9'da realistik yarış heyecanını yaşayabilirsin. Yansıma ve parçacık efektleri, HDR işleme, gerçekçi ses efektleri ve ünlü müzik sanatçılarının eserlerini içeren şarkı listesi sayesinde kendini yarışa kaptırabilirsin.

Oyunun çok oyunculu modunda, arabanı gerçek sokak yarışı aksiyonunda test edebilirsin. Dünyanın farklı yerlerinden oyunculara karşı yarışabilir ve 7 oyuncuya kadar aynı anda yarışabilirsin. Sürüş, drift ve akrobatik hareketler sayesinde Kulüp özelliği ile ekstra puanlar kazanabilirsin. Kulüp özelliği sayesinde arkadaşlarınla kendi çevrimiçi topluluğunu oluşturabilir ve farklı mekanlarda birlikte yarışabilir. Çok oyunculu Kulüp lider panosunda zirveye tırmanarak ödülleri kazanabilirsin.

Bu oyun ücretli uygulama içi satın alımlar içermektedir. Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilir veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsin. Bu oyunun gizlilik politikası, kullanım şartları ve son kullanıcı lisans sözleşmesi de bulunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.