header
QR Kod
Знакомства Love.ru

Знакомства Love.ru

2.9.8 geliştirici Waytohey Dating Services
(0 İncelemeler) Haziran 27, 2024
Знакомства Love.ru Знакомства Love.ru Знакомства Love.ru Знакомства Love.ru Знакомства Love.ru Знакомства Love.ru

En Son Versiyon

Versiyon
2.9.8
Güncelle
Haziran 27, 2024
Geliştirici
Waytohey Dating Services
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dating.mylove
Şimdi İndir

Знакомства Love.ru Hakkında Daha Fazla

❤️ Love.ru™ - Бесплатные онлайн знакомства в приложении и на лучшем сайте знакомств

Love.ru adlı bu uygulama, seninle aynı şehirde yaşayan kızlarla tanışmak ya da şehrindeki erkeklerle ciddi bir ilişki kurmak isteyenleri bir araya getiriyor. Ayrıca yabancılarla tanışmak isteyenler için de bir seçenek sunuyor. Dünya genelinde 40 milyondan fazla profili olan bu tanışma kulübüne katılabilirsin.

Tek özelliği olan VIDEO AVATARLARI sadece bizde! Profiline bir video yükleyerek daha fazla ilgi çekebilirsin. Kendini, hobilerini ya da orijinal bir şeyler yaparak kendini gösterebilirsin. Video avatarınla profilin kesinlikle fark edilmeyecek.

Yapay zeka, potansiyel bir eşle uyumluluk yüzdenizi hesaplayarak size yardımcı olacak. Böylece önceden kimin kaderiniz olduğunu ve kiminle uyumlu olmadığını anlayabilirsiniz.

Etkili eş arama yöntemleri: ✔️ Kriterlerinize göre erkek ve kadın arama sistemi ✔️ Online tanışma haritasında yanınızdaki bir eş bulma ✔️ Sadece sizi beğenen ve sempati duyan insanlar ✔️ İletişime başlamaktan utananlar için hediyeler ve işaretler

Arkadaşlık servisimizin çalışmaları sayesinde her gün binlerce çift tanışıyor, randevulara gidiyor, evleniyor ve birbirleriyle flört ediyor. Etrafa bakın, 10 kişiden 3'ü Love.ru sitesine kayıtlı!

🔍 Hangi şehirlerde ve ülkelerde bir eş bulabilirsiniz? 📍 Rusya, Belarus, Kazakistan ve Ukrayna'da tanışma 📍 Moskova, St. Petersburg, Minsk, Kiev, Krasnodar, Novosibirsk, Tomsk ve diğer bölgelerde bir eş bulun 📍 New York, Los Angeles, Paris, Tokyo, Berlin, Madrid gibi şehirlerde yabancılarla tanışın 📍 Seyahat ediyor ya da taşınıyorsanız, Erevan, Tiflis, Dubai ve Astana'da tanışın.

Yakınlarınızda yeni arkadaşlar ve ilginç sohbet kesinlikle bulabileceksiniz, dünyanın her yerinden kızlar ve erkekler her gün kayıt oluyor.

Ücretsiz ve sınırsız iletişim: ➜ Tanışma sitesinde ve Love.ru uygulamasında sınırsız sohbet

Love.ru, bir tanışma sitesinden daha fazlası. Uzakta olsanız bile insanları birbirine bağlayan ve kompleksleri unutturan bir sosyal ağ.

Çevrimiçi bir modda profillerin kalitesini takip ediyoruz: ✖️ Kullanıcıların sahte profillerini engelliyoruz ✖️ Kullanıcılarımızın haklarını ihlal eden ve uygun olmayan içerikleri paylaşan kişileri cezalandırıyoruz

Büyük bir moderatör ekibimiz sayesinde hızlı bir şekilde haksız içerik ve müşterilerimizin haklarını ihlal eden kullanıcılarla mücadele ediyoruz.

Daha hızlı tanışmak istiyor musun? Tanışma özelliklerini kullan: ⭐️ Anonim tanışmalar ve gelişmiş arama için Premium statüsü 🥇 Profilinizi en üst sıraya yükseltmek size her gün y

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.