header
QR Kod
Woohoo Chat

Woohoo Chat

1.4.81 geliştirici WHALE JOY NETWORK TECHNOLOGY LIMITED
(0 İncelemeler) Temmuz 04, 2024
Woohoo Chat Woohoo Chat Woohoo Chat Woohoo Chat Woohoo Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.81
Güncelle
Temmuz 04, 2024
Geliştirici
WHALE JOY NETWORK TECHNOLOGY LIMITED
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.whalejoy.living
Şimdi İndir

Woohoo Chat Hakkında Daha Fazla

Woohoo Chat is an application that focuses on multi-person real-time voice chat; here, you can create various theme chat rooms with users from more than 20 different countries (mainly the Middle East); here, you will meet like-minded people new friends, chat together, express emotions, and feel the charm of sound!

Bu uygulama, kullanıcıların ücretsiz olarak yükleyebilecekleri bir internet sohbet platformudur. Yüksek çözünürlüklü ve stabil bir dilde sohbet etme imkanı sunar. Bu sayede insanlar sesinizi duyabilir ve gerçek zamanlı bir iletişim kurabilirsiniz.

Temalı Odalar sayesinde kullanıcılar açık olan odalar arasından seçim yapabilirler. Bu odalar, arkadaş edinme, oyunlar, duygular gibi çeşitli temalara sahiptir. Siz de dilediğiniz odada bulunarak online bir partiye katılabilirsiniz.

Hediyeler, sohbet ettiğiniz kişilere gönderdiğiniz özel animasyonlu hediyeler aracılığıyla dostluğunuzu pekiştirmenize yardımcı olur. Ayrıca hediyeler, kullanıcıların seviyelerini yükseltmelerini sağlayarak, daha havalı ve kahramanca görünmelerini sağlar.

Arkadaş Sohbeti bölümünde, sadece parti yapmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarınızla özgürce konuşabilirsiniz. Metin, resim, ses gibi çeşitli iletişim araçlarını kullanarak arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Bu uygulama, insanların internet üzerinden ücretsiz olarak birbirleriyle iletişim kurmalarına olanak sağlamakla birlikte, eğlenceli ve çeşitli özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Arkadaşlık kurmak, hediyeler göndermek ve temalı odalarda parti yapmak gibi aktiviteler, kullanıcıların uygulamayı daha keyifli bir şekilde kullanmalarını sağlar. Ayrıca kullanıcılar, uygulamayı kullanarak arkadaşlarını daha yakından tanıyabilir ve gerçek hayatta da güçlü bir dostluk kurabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.