header
QR Kod
Snapchat

Snapchat

12.72.0.37 geliştirici Snap Inc
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Snapchat Snapchat Snapchat Snapchat Snapchat Snapchat

En Son Versiyon

Versiyon
12.72.0.37
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Snap Inc
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
1
Lisans
Free
Paket Adı
com.snapchat.android
Şimdi İndir

Snapchat Hakkında Daha Fazla

Snapchat, yaşadığın anı arkadaşlarınla ve ailenle paylaşmanın hızlı ve eğlenceli bir yoludur 👻

SNAP, arkadaşlarınla iletişim kurmanı, eğlenmeni ve kendini ifade etmeni sağlayan bir uygulamadır. Uygulama, doğrudan kamera ekranıyla açılır ve fotoğraf çekmek için dokunman, video çekmek için ise basılı tutman yeterlidir. Kendini ifade etmen için Lensler, Filtreler ve Bitmoji gibi özellikler sunar. Ayrıca, her gün Snapchat topluluğu tarafından oluşturulan yeni Lensleri de deneyebilirsin.

Uygulamanın sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınla daima iletişimde kalabilirsin. Ayrıca, Grup Hikayeleriyle gününün nasıl geçtiğini paylaşabilirsin. Görüntülü Konuşma özelliğiyle aynı anda maksimum 16 arkadaşınla görüntülü olarak sohbet edebilirsin. Sohbet ederken Lens ve Filtreleri de kullanabilir, arkadaşınla özel Bitmoji'ler olan Friendmoji'lerle kendini ifade edebilirsin.

Hikayeler özelliği sayesinde arkadaşlarının günlerinin nasıl geçtiğini görebilirsin. Ayrıca, Snapchat topluluğundan ilgi alanlarına hitap eden Hikayeler de izleyebilirsin. Son dakika haberlerine ve özel Orijinal Programlara da göz atabilirsin. Sahne Işığı özelliği, Snapchat'in en iyilerinin toplandığı bir vitrindir. Burada, kendi Snap'lerini de paylaşabilir ve arkadaşlarınla keyifle izleyebilirsin.

Kankalarınla konumunu paylaşabilir veya Hayalet Moduyla bir süre ortadan kaybolabilirsin. Kişisel haritan sayesinde, seninle konumunu paylaşan arkadaşlarının neler yaptıklarını görebilirsin. Ayrıca, yakınındaki veya dünyanın farklı yerlerindeki toplulukların canlı Hikayelerine de göz atabilirsin.

Uygulamanın Anılar özelliği sayesinde, yaşadığın en güzel anları sayısız fotoğraf ve video olarak kaydedebilirsin. Eski anları düzenleyerek arkadaşlarına gönderebilir veya Film Rulona kaydedebilirsin. En güzel anılarını Hikayeler olarak oluşturup arkadaşlarınla ve ailenle paylaşabilirsin.

Her arkadaşın için özel bir profil mevcuttur. Tılsımlar sayesinde, arkadaşınla ortak yanlarınızı keşfedebilirsin. Arkadaşlık Profilleri sadece size ve arkadaşına özeldir, bu sayede arkadaşlığınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Ancak lütfen dikkat et, Snapchat kullanıcıları gönderdiğin mesajları ekran görüntüsü alarak, kamera kullanarak veya başka yöntemlerle kaydedebilir. Bu nedenle, ne Snap'lediğine dikkat et. Daha fazla bilgi için Gizlilik Merkezimize bakabilirsin. İyi Snap'leşmeler!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.