header
QR Kod
Pet Salon

Pet Salon

1.2 geliştirici Pazu Games
(0 İncelemeler) Temmuz 09, 2024
Pet Salon Pet Salon Pet Salon Pet Salon Pet Salon Pet Salon

En Son Versiyon

Versiyon
1.2
Güncelle
Temmuz 09, 2024
Geliştirici
Pazu Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.pazugames.petsalon
Şimdi İndir

Pet Salon Hakkında Daha Fazla

The cutest pet salon is open for business! With so many fun activities to do this game will most definitely be your favorite game of 2023 so don't waste your time, hop in and take care of your pet friends, play with them, wash, manicure, dress up and groom the little animals.

Birbirinden eğlenceli mini oyunlarla dolu muhteşem bir evcil hayvan salonunun sorumluluğunu üstleneceksiniz.

Çocuklarımızın evcil hayvan salonumuzdaki her hayvan modaya uygun ve şık. 4 sevimli kedi ve köpek arasından seçim yapın. 20 kedi, köpek ve hatta tavşanı içerecek olan geniş kapsamlı bir güncelleme planlıyoruz!

Banyo zamanı! Küvetinizde yavruları yıkayın - bir sünger, biraz şampuan ve sevgiyle onları yıkayın, banyo oyuncakları verin ve onları mutlu ve temiz yapın.

Tırnak salonu! Evcil hayvanınıza yaratıcı ve renkli bir tırnak bakımı yapın. Farklı çıkartmalar, taşlar, oje renkleri ve desenler arasından seçim yaparak en şık tarzı oluşturun.

Giydirme! Favori evcil hayvanınızı seçin ve onlara dünyanın en modaya uygun hayvanı olmalarında yardımcı olun! 100'den fazla farklı kıyafet arasından seçim yaparak onları giydirin!

Oyunun eğlenceli ve bağlayıcı oynanışı, oyunculara önemli hayat becerileri, yaratıcılık, hayal gücü ve merak öğretir. Ürünlerimizi çocukların bakış açısından tasarlayarak, kendi başlarına dünya keşfetmelerine yardımcı oluruz.

Pet Salon, milyonlarca ebeveyn tarafından güvenilen popüler çocuk oyunlarının yayıncısı olan Pazu Games Ltd tarafından sunulmaktadır.

Pazu Games for Kids, özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Kızlar ve erkekler için eğlenceli eğitsel oyunlar sunar.

Sizin de Pazu Games for Kids ve Toddlers'ı ücretsiz denemenizi ve çocuklar için eğitici ve öğretici oyunlar sunan harika bir markayı keşfetmenizi davet ediyoruz. Oyunlarımız, çocukların yaşları ve yetenekleri göz önüne alınarak çeşitli oyun mekanikleri sunar.

Bu oyun, Pazu aboneliği içindedir ve tüm Pazu oyunlarını tam sürümleri, reklamsız, çocuk dostu bir arayüz ve en fazla 3 cihazla sunar.

Abonelik otomatik olarak yenilenebilir ve birden fazla oyun uygulamasına tam erişim sağlar.

Satın alma onayı sırasında, ödeme iTunes hesabından kesilir.

Abonelik, devam eden dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir.

Kullanıcının abonelikleri yönetebilmesine ve otomatik yenilemenin satın alma sonrası kullanıcının Hesap Ayarları'na giderek kapatılabileceğine dikkat edin.

Sunulan bir ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan bir kısmı, ilgili durumda kullanıcı bir yayına abone olduğunda kaybedilecektir.

Kullanım Şartları:

https://www.pazugames.com/terms-of-use

Gizlilik Politikası:

https://www.pazugames.com/privacy-policy

Tüm hakları saklıdır Pazu ® Games Ltd. Oyunların veya sunulan içeriğin Pazu ® Games'in normal kullanımı dışında kullanımı, Pazu ® Games'ten açık yazılı izin alınmadan yetkisizdir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.