header
QR Kod
Müslüman Kalpler: Evlilik

Müslüman Kalpler: Evlilik

1.0.2 geliştirici MKEY
(0 İncelemeler) Temmuz 04, 2024
Müslüman Kalpler: Evlilik Müslüman Kalpler: Evlilik Müslüman Kalpler: Evlilik Müslüman Kalpler: Evlilik Müslüman Kalpler: Evlilik Müslüman Kalpler: Evlilik

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.2
Güncelle
Temmuz 04, 2024
Geliştirici
MKEY
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.muslumankalpler.app
Şimdi İndir

Müslüman Kalpler: Evlilik Hakkında Daha Fazla

Kalpler Burada Bir Başka Atıyor

Aşk dolu bir kalp için Müslüman Kalpler'e ücretsiz üye olun ve hayat arkadaşınızı bulun! Bu site, evlilik, İslami evlilik ve ciddi ilişkiler için hizmet vermektedir. Sitemiz, tüm dünyadan insanların katılabildiği bir platformdur ve sizin gibi düşünen birini bulmanızı sağlamaktadır.

Herhangi bir şehirde, sizin gibi düşünen insanlar sitemizi kullanarak kalplerini aramaktadır. Sadece gerçek ve aktif üyelerin bulunduğu Müslüman Kalpler'de ücretsiz profilinizi oluşturabilirsiniz.

Evlilik Sitesi Müslüman Kalpler'de sadece gerçek ve aktif üyeler vardır. Sizin gibi düşünen birisi mutlaka burada bulunmaktadır.

İşimizin en büyük keyfi, insanların mutluluğuna tanıklık etmektir. Ekibimiz, bu heyecana sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Üye olan her kalbi tebessümle onaylıyoruz ve profesyonelce işimizi yaparken içten, şeffaf ve insan olmaya devam ediyoruz. Geri dönüşleriniz bizi çok mutlu ediyor ve sizinle bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Sistemimiz, üye olurken verdiğiniz ülke, şehir, ilçe, medeni durum, yaş gibi kriterleri baz alarak size uygun eş adaylarınızı daha pratik bir şekilde sunmaktadır. Örneğin yaşadığınız ilçeden adaylara kolayca ulaşabilirsiniz. Her gün sitemize uğrayarak yeni eş adaylarını değerlendirebilirsiniz.

Sadece gerçek ve aktif üyeleri bünyemizde tutuyoruz ve tüm üyelerimiz sizin gibi gerçek, duygusal ve irade sahibi insanlardır. Hedef kitlemiz, nezih insanlardan oluşmaktadır ve doğruluğundan emin olmadığımız üyeleri siliyoruz. Sadece nezih insanları platformumuza katmak için heyecanlanıyoruz.

Bulunduğunuz bölgedeki insanlarla tanışın ve sevgili kalbinizi bulun! Eğer çevrenizdeki insanlarla tanışmak size cazip geliyorsa doğru yerdesiniz. Sitemiz sayesinde kilometre bazında arama yapabilir, yakınınızdaki üyelerle kolayca iletişime geçebilir ve hayatınızın aşkını, ruh eşinizi bulabilirsiniz.

Müslüman Kalpler, islami evlilik ve arkadaşlık sitesi olarak Türkiye ve dünya çapında hizmet veren bir platformdur. Gizlilik ve üyelik sözleşmelerimizi inceleyebilir ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Hayatınızın aşkını bulmak için Müslüman Kalpler'e üye olun ve bize katılın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.