header
QR Kod
Mondly: Korece öğrenin

Mondly: Korece öğrenin

9.0.6 geliştirici ATi Studios
(0 İncelemeler) Mayıs 05, 2024
Mondly: Korece öğrenin Mondly: Korece öğrenin Mondly: Korece öğrenin Mondly: Korece öğrenin Mondly: Korece öğrenin Mondly: Korece öğrenin

En Son Versiyon

Versiyon
9.0.6
Güncelle
Mayıs 05, 2024
Geliştirici
ATi Studios
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.atistudios.mondly.ko
Şimdi İndir

Mondly: Korece öğrenin Hakkında Daha Fazla

Günlük ücretsiz derslerle Korece öğrenin. Mondly’nin size Kore dili’ni hızlı ve efektif bir şekilde öğretmesine izin verin. Sadece bir kaç dakika içinde temel Korece kelimeleri hatırlamaya başlayacak, cümleler oluşturacak, Korece ifadeleri öğrenecek ve sohbetlere katılabileceksiniz. Eğlenceli Korece dersleri kelime bilginizi, dil bilginizi ve telaffuzunuzu başka bir dil öğrenme metodunda olmayacak şekilde geliştirecek. İster Başlangıç ister gelişmiş seviyede olun, meşgul bir gezgin yada iş adamı mısınız? Uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayarak harika bir şekilde çalışır.

Sözlükle iyileştirilmiş okuma, dinleme, yazma ve konuşma dil egzersizlerini keşfedin. Uygulama, fiil çekimi ve eşsiz ses tanıma teknolojisi sayesinde korece dil öğretmeninizi cebinizde taşıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Dil öğrenmenin gizli yolu, okuldaki Korece derslerini hatırlamaya çalışmaktan daha farklıdır. Yüzlerce temel kelime ve anlatım öğrenerek başladığınız dil kursları, tonlarca dil bilgisi dersleri alarak devam eder ve bir sömestr boyunca bir dil kursu almanız gerekebilir. Ancak Mondly uygulaması, geleneksel dil öğrenme yöntemlerinin tam tersini benimser.

Gelecekteki dil kurslarının bu şekilde olması beklenir. Uygulama, temel bir sohbetle başlar ve hızlıca temel kelimeleri öğrenmeye başlarsınız. Bu kelimeleri cümlelerinizde kullanarak ve 45 dakikalık sürecin sonunda bu sohbeti kendi sesinizle tekrar ederek Korece anlatımları öğrenmenize yardımcı olur. Doğal Konuşma Tanıma ve Aralıklı Tekrar Algoritmaları, uygulamayı dil öğrenmede son derece etkili kılar.

Kristal berraklığında ses ve profesyonel ses aktörlerinin kullanımı, Mondly uygulamasını harika bir dil öğretmenine dönüştürür. Bu sayede Korece telaffuzunu yerel insanlar arasındaki sohbetlerden doğru bir şekilde öğrenirsiniz.

Uygulama, gerçek hayatta kullanabileceğiniz anlatımlar sunar. Yüzlerce kelimeyi ezberlemek yerine, Mondly size temel kelimeleri ve anlatımları sunarak Korece kelime hazinenizi genişletmenize yardımcı olur. Ayrıca uygulama, öğrenim sürecini temalı paketlere bölerek kısa dersler halinde sunar.

Sohbet etmeyi öğrenin! Mondly uygulaması, sık kullanılan isim ve fiillerle temel bir Korece kelime dağarcığı oluşturmanıza ve düzgün bir şekilde Korece konuşmanıza yardımcı olur.

Eğer daha fazlasını öğrenmek isterseniz, fiil çekimlerini de öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Korece fiillere tıklamak ve fiilin tercümesiyle birlikte tam çekimini görebilirsiniz. Bu özellik, bir sözlükten daha hızlı ve daha etkilidir.

Uygulama, zeki bir raporlama yöntemi kullanarak öğrenmenizi takip etmenize olanak tanır. Böylece her zaman ilerlemenizi görebilir ve dil öğrenme yolculuğunuzda motivasyonunuzu yüksek tutabilirsiniz. Ayrıca lider panosu sayesinde diğer Mondly kullanıcılarıyla rekabet edebilir ve dil öğrenme konusunda en iyisi olabilirsiniz.

Mondly, dil öğrenme yolunuzu tanıyarak size uygun bir öğrenim deneyimi sunar. Uygulama, sizinle belli bir süre geçtikten sonra en iyi öğrenme yöntemini belirler ve size kendi özel öğretmeniniz gibi rehberlik eder.

Bu Korece derslerinin sonunda, göz açıp kapayıncaya kadar en kullanışlı 5000 kelime ve anlatımı öğrenerek dil öğrenme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Artık yeni bir dil

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.