header
QR Kod
Modern Combat 5: mobile FPS

Modern Combat 5: mobile FPS

5.9.4a geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Temmuz 09, 2024
Modern Combat 5: mobile FPS Modern Combat 5: mobile FPS Modern Combat 5: mobile FPS Modern Combat 5: mobile FPS Modern Combat 5: mobile FPS Modern Combat 5: mobile FPS

En Son Versiyon

Versiyon
5.9.4a
Güncelle
Temmuz 09, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM
Şimdi İndir

Modern Combat 5: mobile FPS Hakkında Daha Fazla

Savaş evrim geçirdi... Mobil platformdaki en iyi online FPS oyunu şimdi 70 oyunculu Battle Royale aksiyonuyla geliyor!

Modern Combat 5, birinci şahıs nişancı türünde bir oyun olup etkileyici 3D grafikleri, güçlü silahları ve heyecan verici online multiplayer moduyla dikkat çekmektedir. Oyunda 11 farklı sınıftan bir birlik oluşturarak takım arkadaşlarınla birlikte dünya çapında pek çok online rakibe karşı savaşabilirsin.

Eğer yalnız çalışmayı tercih ediyorsan, suikast düzenleyerek dünyayı yok etmeye çalışan birinin planlarını engelleyebilirsin. Yapacağın tekli oyunda, dünyayı kurtarmak için nişan alacak, silahını ateşleyecek ve heyecan verici bir maceraya atılacaksın.

Oyunun en büyük avantajı, 11 farklı sınıftan birini seçerek kişiselleştirme imkanı sunmasıdır. Saldırı, Ağır, Keşifçi, Sniper, Destek, Ödül Avcısı, İstihdam, X1-Morph, Kommander veya Haydut gibi sınıflardan birini seçerek oyun tarzına uygun bir karakter oluşturabilirsin. Ayrıca, sınıfa özel becerileri etkinleştirmek için kazandığın beceri puanlarını kullanabilirsin.

Modern Combat 5, yüksek güçte bir çevrimiçi multiplayer moduna sahiptir. Oyunda birliklerin karşı karşıya geldiği maçlarda takım arkadaşlarınla birlikte savaşabilir veya Battle Royale moduna girip maksimum 70 oyuncuyla ölüm kalım mücadelesi verebilirsin. Ayrıca, diğer oyuncularla sohbet ederek online stratejilerini planlayabilir ve esporda yükselme imkanı elde edebilirsin.

Oyunda tekli oyundan takım oyununa ve Battle Royale mücadelesine kadar birçok farklı mod bulunmaktadır. Bu modlarda savaşarak DNYM biriktirip seviye atlayabilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsin. Ayrıca, düşük serili silahları ustalaşarak yüksek serili silahların kilidini açabilir ve eklentiler kullanarak mükemmel bir silah oluşturabilirsin.

Modern Combat 5, çoğu kişiselleştirilebilen kontroller sayesinde tam istediğin gibi oynayabilmeni sağlamaktadır. Ayrıca, HID oyun kumandalarını da desteklemektedir. Oyunun resmi web sitesini ziyaret ederek güncellemeler ve etkinlikler hakkında bilgi edinebilir ve sosyal medyada takip ederek diğer oyuncularla etkileşimde bulunabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.