header
QR Kod
Lex: Queer & LGBTQ+ Friends

Lex: Queer & LGBTQ+ Friends

1.100 geliştirici Personal Inc
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
Lex: Queer & LGBTQ+ Friends Lex: Queer & LGBTQ+ Friends Lex: Queer & LGBTQ+ Friends Lex: Queer & LGBTQ+ Friends Lex: Queer & LGBTQ+ Friends

En Son Versiyon

Versiyon
1.100
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
Personal Inc
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
us.personals
Şimdi İndir

Lex: Queer & LGBTQ+ Friends Hakkında Daha Fazla

"The potential of an app like Lex to create a definitively queer social space feels expansive." — The New York Times

Lex, milyonlarca mesajın gönderildiği ve 200'den fazla ülkede insanların bulunduğu, yerel queer topluluğu için en iyi sosyal uygulamadır. Bu uygulama, lezbiyen, gey, biseksüel, trans ve queer insanların arkadaşlarını, etkinlikleri, tarihleri ve daha fazlasını bulabilecekleri ücretsiz bir sosyal ağdır.

Yerel LGBTQ + topluluğunuzda neler olup bittiğini keşfedin - queer bir gnc bilgi yarışması grubuna katılın, trans bir çay partisine katılın, bir gay-mer grubu bulun. biseksüel bir kitap kulübü başlatın ya da yerel lezbiyen barda arkadaşlarınızla buluşun. Etrafınızda canlı bir queer topluluğu var ve artık onu nerede bulacağınızı biliyorsunuz.

Lex, queer insanlar tarafından, queer insanlar için inşa edilmiştir. Lex, LGBTQ + topluluğunun üyeleri için kapsayıcı, adil ve erişilebilir bir alan oluşturmak için ücretsiz bir sosyal ve topluluk uygulamasıdır. Lex'i arkadaşlar edinmek, potansiyel tarihlerle sohbet etmek ve size yakın olan yerel LGBTQ + etkinliklerini bulmak için kullanabilirsiniz.

Özelliklerimiz ücretsizdir: - Yerel queer topluluğundan gönderiler okuyun ve yazın - sorular sorun, hikayeler anlatın, size yakın arkadaşlar bulun - Kaçırılmış bağlantılar yazın - daha önce tanıştığınız insanlarla yeniden bağlantı kurun - Bir grup oluşturun veya katılın - ortak bir ilgi, hobi veya etkinlik etrafında yerel LGBTQ + topluluğuyla sohbet edin - Sınırsız kaydırma - dünya çapındaki queer insanların gönderilerini okuyun - Profilinizi doldurun - fotoğrafınızı, zamirlerinizi ekleyin ve soruları yanıtlayın - Arama filtreleri - hayallerinizdeki lezbiyen rock grubunu, biseksüel brunch grubunu veya transgender dövmeci kolektifini başlatmak için diğer queer insanları bulun ve tanışın.

Basın: "Lex, queer topluluğun karmaşıklığını sadeleştirmeye çalışmak yerine kucaklayan ilk uygulamalardan biri." - Vogue "Lex, queer bir ortağı arayanlar için değil, arkadaşlık, topluluk ve çeşitli aşklar için gerçekten hayati bir platform sağlıyor." - Refinery29

Diğer sosyal medya hesaplarımızla bağlantı kurun: Instagram ve TikTok - @lex.lgbt Website - lex.lgbt

Gizlilik politikamızı buradan okuyabilirsiniz: https://lex.lgbt/legal/privacy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.