header
QR Kod
Goodnight - Random Voice Chat

Goodnight - Random Voice Chat

1.307.0 geliştirici Goodnight Technology Co., Ltd.
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
Goodnight - Random Voice Chat Goodnight - Random Voice Chat Goodnight - Random Voice Chat Goodnight - Random Voice Chat Goodnight - Random Voice Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.307.0
Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
Goodnight Technology Co., Ltd.
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.one.goodnight
Şimdi İndir

Goodnight - Random Voice Chat Hakkında Daha Fazla

İyi geceler demek için özel birini bulun!

İyi Geceler uygulaması, yakın çevrenizdeki kişilerle ücretsiz olarak arayabilir ve sohbet edebilmenizi sağlayan, son derece kolay, eğlenceli ve heyecan verici bir sesli sohbet uygulamasıdır. Yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlar edinmek, yeni diller öğrenmek (İspanyolca veya İngilizce gibi) ya da romantizminizi bulmak isteyen herkesin telefonunda olması gereken bir uygulamadır.

Her gün, 24 saat boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama, size bir eşleşme bulduğunuzda 7 dakikaya kadar konuşabilme imkanı sunmaktadır. Eğer eşleştiğiniz kişi size ilginç geliyorsa, arkadaş olabilir ve bir sonraki seferde ona mesaj gönderebilirsiniz. Ardından, arkadaşlığınızı veya sevginizi sürdürmek için birbirinize hediyeler gönderebilirsiniz.

Bu uygulamanın harika özellikleri arasında dünya çapında yeni insanlarla ücretsiz sesli sohbet etme, sesli sohbet sayesinde birini daha iyi tanıma ve doğru eşleşmeyi hızlıca bulma imkanı, sadece sesli iletişim kurarak resimlere dayalı yargılardan kaçınma, ilgi alanlarınızı ve konuştuğunuz dili profiline ekleyerek daha iyi eşleşmeler bulabilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, bizi Facebook hayran sayfamızdan da takip edebilir ve en son haberlerden haberdar olabilirsiniz. Ancak, bu uygulamayı kullanmak için otomatik yenilenebilir aboneliklerden birini satın almanız gerekmektedir. Aboneliğiniz, geçerli abonelik süresinin bitiminden en az 24 saat önce iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir.

Goodnight için gerekli izinler arasında fotoğraf çekme ve fotoğraf albümünden fotoğraf seçme, sesli arama yapabilme ve sesli mesaj gönderebilme, telefon çağrıları alabilme, eşleşme sırasında kullanıcının konumuna erişebilme gibi izinler bulunmaktadır. Ancak bu izinler, abonelik döneminiz boyunca geçerli olacaktır ve aktif bir abonelik döneminde iptal edilemez.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.