header
QR Kod
Brick Breaker Glow

Brick Breaker Glow

1.0.0.10015 geliştirici Springcomes
(0 İncelemeler) Temmuz 10, 2024
Brick Breaker Glow Brick Breaker Glow Brick Breaker Glow Brick Breaker Glow Brick Breaker Glow Brick Breaker Glow

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.0.10015
Güncelle
Temmuz 10, 2024
Geliştirici
Springcomes
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.spcomes.wnbbg
Şimdi İndir

Brick Breaker Glow Hakkında Daha Fazla

En iyi açıyı bulun ve basit bir işlemle topu ateşleyin!

Stresten kurtulmak için tasarlanmış bir mobil oyundur. Oyunda amaç, renkli neon blokları kırarak stresten kurtulmaktır. Tek elle oynanabilen bu oyunda, basit ve kolay bir işlem ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Binlerce ücretsiz oyun seçeneği sunan bu uygulama, sonsuz mod ile uzun süre oynama imkanı da sunmaktadır.

Oyunda, çeşitli toplar ve özel bloklar bulunmaktadır. Ayrıca, ilerlemenize yardımcı olacak çeşitli eşyalar da mevcuttur. Bu özellikler sayesinde oyunda ilerlemek daha kolay hale gelir. Uygulama, küçük kapasiteli ve düşük son cihazları da desteklemektedir. Bu sayede, herkesin oyunu sorunsuz bir şekilde oynaması mümkün olmaktadır. Ayrıca, çevrimdışı modda bile oynanabilen bu oyunda, internet bağlantısı gerektirmez.

Oyunun Google Lider Tablosu özelliği sayesinde, destek başarınızı görebilir ve diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Ayrıca, 14 farklı dil seçeneği ile de dünya çapında bir kitleye hitap etmektedir. Tablet desteği sayesinde de farklı cihazlarda oynamak mümkündür.

Uygulama geliştirici tarafından yapılan bir notta, uygulama silinir veya cep telefonu değiştirilirse verilerin başlatılacağı belirtilmektedir. Ayrıca, ürünler ve reklamların ödendiği de vurgulanmıştır. Oyunun anasayfasında uygulamanın geliştiricisinin Google Play Store hesabı linki paylaşılmıştır. Ayrıca, Facebook sayfası da bulunmaktadır ve burada da oyun hakkında güncel bilgilere ulaşılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.