header
QR Kod
UNUM — Layout for Instagram

UNUM — Layout for Instagram

1.81.2 geliştirici UNUM, Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
UNUM — Layout for Instagram UNUM — Layout for Instagram UNUM — Layout for Instagram UNUM — Layout for Instagram UNUM — Layout for Instagram UNUM — Layout for Instagram

En Son Versiyon

Versiyon
1.81.2
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
UNUM, Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
la.unum.design
Şimdi İndir

UNUM — Layout for Instagram Hakkında Daha Fazla

LOVED BY MILLIONS ★★★★★

UNUM, dünya çapında yaratıcılar, şirketler, ajanslar, sanatçılar, öğrenciler ve takımlar tarafından marka oluşturmak için güvenilen bir uygulamadır. #UNUMfam etiketiyle çektiklerinizi paylaşın ve öne çıkmak için bir şans yakalayın!

ÖZELLİKLERİ

UNUM, Android, Apple, Forbes, Buzzfeed, Harper’s BAZAAR, Elite Daily, Inc., Mashable, ELLE, Digital Trends ve Bustle gibi önemli yayınlarda yer aldı.

TÜM PAZARLAMA ARAÇLARINIZ

Bizim tek misyonumuz markaları ileri taşımaktır. Instagram, TikTok, Pinterest, LinkedIn, Snapchat veya diğer kanallarda öne çıkmaya çalışıyorsanız, size yardımcı olmak için buradayız.

GERÇEK ZAMANLI GÜNCELLEMELER

UNUM'la mobil cihazda başlayın ve masaüstü veya tabletinizde devam edin.

İÇERDE NELER VAR?

Profesyonel yaratıcı araçların, planlama ve zamanlama araçlarının, şablonların ve pazarlama fikirlerinin, analiz ve görüşlerin yanı sıra çok daha fazlasını ücretsiz olarak deneyimleyin.

UNUM CLOUD'U DENEME FIRSATI

★ Tasarım Aracı ★

Favori fotoğraflarınızı, videolarınızı ve gönderi fikirlerinizi tek bir yerde toplayın.

En önemli pazarlama kanallarınızı (Instagram, TikTok, Reels, Stories, Facebook, Pinterest, IGTV ve diğerleri) planlamak için Alanlar oluşturun.

★ Yayımlama Aracı ★

Favori kanallarınıza zamanlama yapın ve otomatik olarak gönderin. Instagram, Facebook veya diğer sosyal medya gönderilerinizi dakikalar içinde haftalar (hatta aylar) önceden planlayın. UNUM gerisini halletsin.

★ Görüşler Aracı ★

Profiliniz, gönderileriniz ve hashtag'lerinizde nelerin işe yaradığını (ve nelerin işe yaramadığını) görün.

Ayrıca, Güçlü Yaratıcı Araçlar

+ 200'den fazla taze ön ayarın keyfini çıkarın. Eskiden film görünümlerini yeniden oluşturun, popüler Glitch efektlerini ekleyin, portre çekimlerinizi geliştirin veya estetiğinizi tamamlayın.

+ Fotoğraflarınıza veya videolarınıza 100'den fazla ek katman ekleyin. Benzersiz ışık sızıntıları, toz, çizikler, kağıt ve dokuları karıştırarak çekimlerinize hayat verin. Gücünü ayarlayın ve çalışmanızın canlanmasını izleyin.

+ HSL, Beyazlat, Kenar ve daha fazlası gibi gelişmiş düzenleme araçlarını kullanarak herhangi bir sosyal medya platformu için mükemmel bir gönderi oluşturun. Ayrıntılara hakim olun.

+ Film, Dijital, Çiçek, Modern, Renk, Dergi, Vurgu Kapakları ve daha fazlasından seçim yapın --- hikayenizin öne çıkmasını sağlamak için tasarlanmış 500'den fazla hikaye şablonundan seçin.

+ Markanızla ve mesajınızla uyumlu benzersiz fotoğraf kolları

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.