header
QR Kod
TWINK %100 Anonim Gay buluşma

TWINK %100 Anonim Gay buluşma

1.2.1 geliştirici Lazy Web App
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
TWINK %100 Anonim Gay buluşma TWINK %100 Anonim Gay buluşma TWINK %100 Anonim Gay buluşma TWINK %100 Anonim Gay buluşma TWINK %100 Anonim Gay buluşma TWINK %100 Anonim Gay buluşma

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1
Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
Lazy Web App
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
gaychat.partnerapp.dating
Şimdi İndir

TWINK %100 Anonim Gay buluşma Hakkında Daha Fazla

- % 100 Anonim eşcinsel partner uygulaması

Partner uygulaması, benzersiz işlevselliği ve kişisel bilgilerin tam korumasını sunan dünya çapında büyük bir kullanıcı tabanına sahip bir flört uygulamasıdır. Bu uygulama, kullanıcıların şu anda sadece sohbet mi yoksa toplantı mı yapıyor olduğunu sormaktadır.

Erkekler için Sohbet bölümünde, Partner uygulaması kullanıcıları spor kulüpleri, restoranlar ve partiler gibi ortamlarda benzer düşünen insanlarla buluşturur. Nasıl çalıştığına gelince, uygulamada bir tetiği çekmek, başka bir kullanıcıyla tanışmak istediğinizi göstermek için yeterlidir. Ayrıca, flört etmeye hazır ve size yakın olan diğer topluluk üyelerini size önerebilir.

Bu uygulama, erkekler için Sohbet bölümünün yanı sıra Yeni Gay Partner Uygulaması olarak da bilinir. Dünya genelinde birçok erkek, Partner uygulamasını, yeni insanlarla tanışmanın en uygun ve kolay yolu olarak seçmektedir.

Partner uygulaması, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar, topluluk üyeleriyle kullanışlı ve kolay bir iletişim yolu bulmalarına olanak tanır. Bu uygulamada, sadece tetiği çekmek yeterlidir. Ayrıca, tüm sohbetler sadece 24 saat saklanır, böylece zamanınızı boşa harcamanıza gerek kalmaz ve kişisel verilerinizin kaydedilmesine veya bırakılmasına gerek yoktur.

Partner uygulaması, kullanıcıların güvenliğini sağlamak için sinir ağlarını kullanır ve şehirdeki tehlikeli yerlerden insanları göstermemeye dikkat eder. Ayrıca, insanları tavsiye sistemi ve sanal bağlılık işaretleri aracılığıyla birbirine bağlar. Bu şekilde, kullanıcıların birbirleriyle daha iyi bağlantı kurmalarına yardımcı olur ve güvenli bir flört deneyimi sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.