header
QR Kod
Tamil Matrimony®- Marriage App

Tamil Matrimony®- Marriage App

10.2 geliştirici Matrimony.com Ltd.
(0 İncelemeler) Mayıs 15, 2024
Tamil Matrimony®- Marriage App Tamil Matrimony®- Marriage App Tamil Matrimony®- Marriage App Tamil Matrimony®- Marriage App Tamil Matrimony®- Marriage App Tamil Matrimony®- Marriage App

En Son Versiyon

Versiyon
10.2
Güncelle
Mayıs 15, 2024
Geliştirici
Matrimony.com Ltd.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tamilmatrimony
Şimdi İndir

Tamil Matrimony®- Marriage App Hakkında Daha Fazla

Welcome to Tamil Matrimony, the No.1 & official matrimony app for Tamils!

TamilMatrimony, dünya çapında Tamil insanları için en güvenilir evlilik hizmetidir. Matrimony.com'un bir parçasıdır ve son 23 yılda yüz binlerce Tamil gelin ve damat için mükemmel bir hayat ortağı bulmalarına yardımcı olduk.

Hintliler için en büyük evlilik hizmeti olan TamilMatrimony'de #BeChoosy olun. Her gün binlerce Tamil dünya çapında kayıt oluyor. Lakhs of profiles ile sunduğumuz seçenek hiçbir yerde bulunmayan bir seçenektir.

İlgi Tabanlı Eşleştirme'yi tanıtalım. Şimdi, pişirme, evcil hayvanlar, fotoğrafçılık, şarkı söyleme, sosyal medya, uzun sürüşlere çıkma ve daha fazlası gibi hobilerinizi ve ilgilerinizi paylaşan dünya çapında uygun bekarlarla bağlantı kurun.

Kayıt Olun ve Bu Avantajları Elde Edin: • Profil Oluşturma - Profilinizi oluşturun ve milyonlarca eşleşmeyi göz atın • Uyumluluk Eşleştirme Önerileri - Güçlü yapay zeka destekli eşleştirme algoritması MIMATM ile uyumlu eşleştirme önerileri alın • Bildirimler - Yeni eşleşmeler olduğunda, birisi profilinizle ilgilendiğinde veya bir adaya yanıt verdiğinde mobil cihazınızda uyarılar alın. • Seçim ve Tercih - Gelişmiş filtrelerimizle, dil, şehir, eğitim, meslek ve daha fazlasına göre eşleşmenizi bulun.

Premium Üyelik ile Ek Avantajlar: • Sohbet, Sesli ve Görüntülü Arama - Güvenli anlık sohbet ve video / sesli arama özelliklerimizle her zaman ve her yerde eşleşmelerle bağlantı kurun. • Anlık Mesajlaşma - Beğendiğiniz eşleşmelere ilgi gönderin veya kişiselleştirilmiş mesajlar gönderin. • Tamil Matrimony "Prime" Erişimi - hükümet tarafından doğrulanmış gerçek profiller elde edin. • Öne Çıkan Listeleme - Premium Üyeler bölümünde önemli bir şekilde yer alın ve daha iyi yanıtlar alın. • Tam Profil Bilgisi - Eğitim kurumu, şirket ve burç / kundli gibi tam profil bilgilerini görüntüleyin.

Güvenliğiniz ve Gizliliğinizin farkındayız. TamilMatrimony'de resimlerinizi, iletişim bilgilerinizi veya hatta profilinizi kimin görebileceğini siz kontrol edersiniz. SecureConnect® özelliği ile adaylardan telefon alınmadan hemen önce arama alın.

Konum, topluluk ve dinlere göre eşleşmeler bulun. Matrimony (Metrimony, Matermony, Metrimonial veya Matrimonial olarak yanlış yazılmıştır veya Shaadi (Shadi veya Sadi olarak da yanlış yazılır) veya Evlilik aklınızda mı? Vanniyar, Adi Dravidar, Nadar, Devar, Agamudayar, Thuluva Vellala, Hristiyan, Mudaliyar, Vishwakarma, SC, Naidu, Brahmin - Iyer & Iyengar, Gounder, Chettiar, Naicker, Pillai & Kongu Vellalar / Konguvellalar gibi Tamil toplulukları arasında jeevansathi veya daha iyi yarımınızı bulmanıza yardımcı olduk.

İlgilere göre eşleştir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.