header
QR Kod
Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar

Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar

geliştirici Your Story Interactive
(0 İncelemeler) Mayıs 14, 2024
Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 14, 2024
Geliştirici
Your Story Interactive
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yourstoryinteractive.sails.pirate.adventure
Şimdi İndir

Romantizm Kulübü - Aşk Oyunlar Hakkında Daha Fazla

Romantizm Kulübü - istediğiniz seçimleri yapıp olayların gidişatını değiştirebileceğiniz romantik hikaye koleksiyonudur. En sevdiğiniz hikayenin kahramanı olmayı hiç hayal ettiniz mi? Bu oyun size böyle bir fırsat sunuyor...

Bu uygulama size istediğiniz bir görünüme sahip olma ve romantik buluşmalara gitme gibi imkanlar sunar. Ayrıca diğer karakterlerle ilişkinizi geliştirip dost veya düşman olmalarına karar verebilirsiniz. Bu uygulama size kaderinizi değiştirme seçeneği sunar ve birbirinden farklı rengarenk dünyaları aşk, macera veya dram gibi farklı türlerde yaşama imkanı verir.

Hangi hikayeyi seçeceğinizle ilgili ilk seçiminiz ne olacak?

❖ BENİM HOLLYWOOD HİKAYEM – Bu hikaye, meşhur kalp kırıklığı ve hayal kırıklığıyla ünlü Hollywood'da ünlü bir oyuncu olma şansınızı test eder. Sinema dünyası sizi bekliyor, o halde hemen harekete geçin! ❖ AYDAN DOĞAN – Vampirler ve kurt adamlara inanır mısınız? Bu hikaye, Aydınlık ile Karanlık arasındaki dengeyi koruyarak binlerce insanın hayatını kurtarmaya ve "Aydan Doğan" kehanetinin sırrını çözerek şehir efsanelerini sevenlere büyük bir heyecan yaşatacak. ❖ SİSTE YELKENLER – Bu hikaye, eksantrik bir korsan takımına katılarak aile onurunuzu yeniden kazanma, suçlulardan intikam alma ve dünyayı karanlığın ve kaosun derinliklerine sürükleyen Azteklerin gizemli lanetini durdurma şansı sunar. Karayipler'de aşk, korsanlar ve heyecan verici maceralar sizi bekliyor! ❖ 30 GÜNDE KRALİÇE OLMAK – Bu hikaye, genç bir kız öğrencinin güzelce eğlenmek, hayatının aşkını bulmak ve yüksek sosyetenin üyesi olmak için uzak bir kraliyete gitmesini konu ediniyor. …Ve yakında ekleyeceğimiz diğer harika hikayeler için bizi takip etmeyi unutmayın!

Gizlilik politikası ve kullanıcı sözleşmesi hakkında:

Lütfen gizlilik politikamızı dikkatle okuyun.

Romantizm Kulübü oyununu oynarken, kullanıcı sözleşmemizi kabul etmiş olursunuz. Lütfen kullanıcı sözleşmesini inceleyin.

Kendi hikayeni anlat!

Bizi Facebook'tan takip et: https://goo.gl/TMkRZT

Hakkımızda:

Biz – Your Story Interactive, Moldova'da bağımsız bir stüdyo olarak oyun üretiyoruz. En büyük tutkumuz hikaye anlatmak ve bunu interaktif yollarla yapmaktır. Eğer romantik hikayelerden, görsel romanlardan ve yakışıklı delikanlılardan hoşlanıyorsanız, oyunlarımız tam size göre!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.