header
QR Kod
Oyun: İngilizce kelime öğrenme

Oyun: İngilizce kelime öğrenme

6.7 geliştirici Quiz & Trivia Games by Mno Go Apps
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
Oyun: İngilizce kelime öğrenme Oyun: İngilizce kelime öğrenme Oyun: İngilizce kelime öğrenme Oyun: İngilizce kelime öğrenme Oyun: İngilizce kelime öğrenme Oyun: İngilizce kelime öğrenme

En Son Versiyon

Versiyon
6.7
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
Quiz & Trivia Games by Mno Go Apps
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.LanguageMonster.KarfarolGames
Şimdi İndir

Oyun: İngilizce kelime öğrenme Hakkında Daha Fazla

İngilizce kelime öğrenmek - ilgi çekici değil ve sıkıcı mı?

Bu uygulama, internetsiz olarak oynayabileceğin bir İngilizce öğrenme oyunudur. Kelime haznesi kartlarını, sözlükleri, fiil tablolarını ve diğer egzersizleri bir kenara bırak ve oyunu indir. Bu oyun, İngilizce öğrenme sürecini daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Oyunumuz, basit ve karmaşık kelimeler, nadir ve yaygın kelimeler ve farklı konular hakkında kelimeleri öğrenmene yardımcı olur. Herkes için uygun olan bu İngilizce öğrenme oyunu, yetişkinler ve çocuklar, öğrenciler ve okul çağındaki çocuklar için eşit derecede faydalıdır.

Oyunun dokuz farklı zorluk seviyesi vardır ve seviyeler kademeli olarak zorlaşmaktadır. Başlangıçta kolay gelse bile, oyun sizi gerçek bir sınava hazırlayacak şekilde programlanmıştır. Her bir seviye sadece 30 saniyedir, bu nedenle işe giderken veya sıra beklerken bile oynayabilirsin.

Oyunun amacı, İngilizce kelime eşleştirme oyununda kelime-çeviri eşlerini seçerek kristaller kazanmaktır. Ne kadar çok kristalin olursa, size verilen kelimeler o kadar zor olacaktır. Ayrıca, kelime anlamlarını ve okunuşlarını bilmiyorsanız tahmin etmeye çalışabilirsiniz. Bu şekilde zamanla İngilizce kelime yapılarını daha iyi anlayabilirsiniz.

Bu uygulama, tek başına bir dil öğretmeyi amaçlamaz. Ancak, boş zamanlarında eğlenerek ve pratik yaparak kelime hazneni geliştirebilir, telaffuzunu düzeltebilir ve yeni kelimeler öğrenebilirsin. Ve yüzlerce yeni kelimeyi ve telaffuzlarını öğrendiğinde, gerçek hayatta çok daha iyi bir dil becerisine sahip olacaksın.

Uygulamayı indir ve İngilizce öğrenmeye başla! Bu, hayatında çok faydalı olacak bir çok dilli olmanı sağlayacaktır. Günümüz dünyasında yabancı dil, birçok fırsat sunar, bu yüzden uygulamamızla İngilizce öğrenmeye başla ve gerçek hayatta da pratik yapmaya devam et!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.