header
QR Kod
MIKA: Live Streaming Chat

MIKA: Live Streaming Chat

3.1.7.0 geliştirici Gmancal Studio
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
MIKA: Live Streaming Chat MIKA: Live Streaming Chat MIKA: Live Streaming Chat MIKA: Live Streaming Chat MIKA: Live Streaming Chat

En Son Versiyon

Versiyon
3.1.7.0
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
Gmancal Studio
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mikaapp.android
Şimdi İndir

MIKA: Live Streaming Chat Hakkında Daha Fazla

Meet, Chat, and Go Live on MIKA!

MIKA, ilgi alanlarını paylaşan ve şu anda sohbet etmek isteyen harika insanları küresel olarak bulmanıza yardımcı olur! Ayrıca, yetenekli yayıncılar tarafından yapılan binlerce canlı akış videosu var. Eğlenceli, samimi ve ücretsiz! Peki, ne bekliyorsun? Yeni insanlarla tanışmak için uygulamayı indirin! MIKA'da yapabilecekleriniz şunlardır... - Yakındaki veya küresel olarak yeni arkadaşlarla doğrudan sohbet edin - Birçok yaratıcı yol ile arkadaşlar edinin - Hikayelerinizi paylaşın ve yakındaki insanlarla etkileşime geçin - Canlı ev, canlı savaş ve video veya sesle canlı sohbet edin. - 9 kişiye kadar video sohbet etme, bulut 9'da olmaya hazır - Sizin için olumlu, enerjik ve sağlıklı bir ortam

MIKA, ilgi alanlarınızı paylaşan ve şu anda sohbet etmek isteyen harika insanları küresel olarak bulmanıza yardımcı olur! Ayrıca, yetenekli yayıncılar tarafından yapılan binlerce canlı akış videosu var. Bu sayede, sadece sohbet etmekle kalmaz, aynı zamanda farklı konular hakkında bilgi edinebilir ve farklı insanlara ilham verebilirsiniz. Eğlenceli, samimi ve ücretsiz olan bu uygulama, size yeni insanlarla tanışma fırsatı sunar.

Peki, ne bekliyorsun? Yeni insanlarla tanışmak için uygulamayı indirin! MIKA sayesinde, yakınınızda veya küresel olarak insanlarla sohbet edebilir ve onlarla yeni dostluklar kurabilirsiniz. Ayrıca, yapacağınız farklı aktivitelerle arkadaşlar edinebilir ve hikayelerinizi paylaşarak yakındaki insanlarla etkileşime geçebilirsiniz. Bu sayede, sadece sohbet etmekle kalmaz, farklı deneyimler yaşayabilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

MIKA, canlı ev, canlı savaş ve canlı sohbet gibi özelliklerle size eğlenceli bir deneyim sunar. Video veya sesle canlı sohbet edebilir ve 9 kişiye kadar bir arada sohbet edebilirsiniz. Bu sayede, arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilir ve bulut 9'da olabilirsiniz. Ayrıca, MIKA'nın sağladığı olumlu, enerjik ve sağlıklı ortamda kendinizi rahat ve mutlu hissedebilirsiniz. Hemen uygulamayı indirin ve yeni insanlarla tanışın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.