header
QR Kod
MARVEL SNAP

MARVEL SNAP

28.21.4 geliştirici Nuverse
(0 İncelemeler) Haziran 16, 2024
MARVEL SNAP MARVEL SNAP MARVEL SNAP MARVEL SNAP MARVEL SNAP MARVEL SNAP

En Son Versiyon

Versiyon
28.21.4
Güncelle
Haziran 16, 2024
Geliştirici
Nuverse
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nvsgames.snap
Şimdi İndir

MARVEL SNAP Hakkında Daha Fazla

Start playing MARVEL SNAP today - the Mobile Game of the Year Award Winner loved by millions of players around the world.

MARVEL SNAP, hızlı tempolu, yenilikçi mekaniklere sahip bir mobil oyun koleksiyon kart oyunudur. 12 kartlık bir deste oluşturun. Her kart bir Marvel Süper Kahramanı veya Kötü Karakteri temsil eder ve her birinin kendine özgü bir gücü veya yeteneği vardır. Oyunun amacı, rakibinizi akıllıca ve ustaca yenmektir. Oynamayı öğrenmek sadece birkaç dakika sürer ve maçlar sadece 3 dakika sürer. Şimdi indirin ve herkesin neden bahsettiğini öğrenin!

3 DAKİKALIK OYUNLAR!

Artık beklemek yok! Her oyun yaklaşık üç dakika sürer. Sadece önemli olanlara odaklanmak için gereksiz şeyleri kesiyoruz.

DAHA ÇOK OYNA, DAHA ÇOK KAZAN

Her oyuncu, yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olan ÜCRETSİZ bir başlangıç desteğiyle başlar. Oradan, kendi hızınızda oynayın çünkü oynamanıza engel olacak enerji sınırları, reklamlar veya sınırlar yok. Favori karakterlerinizi açın ve sadece oynayarak ve oyunu ustalaştırarak koleksiyonunuza eklemek için yeni kartlar kazanın.

STRATEJİ OYUNLARINI VE OYUN OYNAMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?

Oyun, her maçın farklı hissettirmesi için tasarlanmıştır. 50'den fazla farklı konumdan Marvel Evreni'nin her yerinde kartlarınızı oynayın ve her birinin ikonik oyun değiştirici yetenekleriyle. Asgard'dan Wakanda'ya, yaratıcı problem çözme becerilerinizi test etmek için düzenli olarak yeni yerler tanıtılır.

PLATFORMLAR ARASI OYUN

Hem mobil hem de masaüstü bilgisayarlarda mevcut. İstediğiniz her yerde, istediğiniz zaman oynayın. Hesabınızı kaydedin ve ilerlemeniz farklı platformlar arasında sizinle birlikte kalsın.

YENİLİKÇİ MEKANİK: "SNAP" İLE BAHİSLERİ YÜKSELTİN

"SNAP", bir maç sırasında bahisleri yükseltmenizi ve rakibinize baskı uygulamanızı sağlayan benzersiz bir mekaniktir. Örneğin, kazanan bir eliniz olduğunu düşünüyorsanız, 'SNAP' mekanizmasını kullanarak ödüllerinizi ikiye katlayabilirsiniz. Hatta blöf yapıyorsanız bile - ödüllerinizi ikiye katlayabilirsiniz!

KOLEKSİYON YAPMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?

Destenizdeki her kart, Marvel Multiverse'den benzersiz bir karakterdir. Hiçbir başka oyun size tüm MARVEL Evreni - ve ötesinden yüzlerce kahraman ve kötü karakter sanat çeşidini toplamayı, karıştırmayı ve eşleştirmeyi sağlamaz. Klasik çizgi roman ilhamlı Iron Man kartınız olabilir, ancak Chibi, 8-bit ve Çizgi Film varyantlarına sahip misiniz?

İ AM GROOT

Ben Groot. BEN Groot. Ben GROOT. Ben Groot? Ben Groot. BEN GROOT! Ben GROOT. Ben Groot?

GÜNLÜK, HAFTALIK VE AYLIK GÜNCELLEMELER

MARVEL SNAP, düzenli olarak yeni kartlar, yeni konumlar, yeni kozmetikler, yeni sezon

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.