header
QR Kod
Mako - Canlı Video Sohbet

Mako - Canlı Video Sohbet

1.8.0 geliştirici MatchU Team
(0 İncelemeler) Mayıs 15, 2024
Mako - Canlı Video Sohbet Mako - Canlı Video Sohbet Mako - Canlı Video Sohbet Mako - Canlı Video Sohbet Mako - Canlı Video Sohbet Mako - Canlı Video Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.0
Güncelle
Mayıs 15, 2024
Geliştirici
MatchU Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.matchu.machat
Şimdi İndir

Mako - Canlı Video Sohbet Hakkında Daha Fazla

Mako, dünya genelindeki arkadaşlarla canlı video sohbet yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Gerçek zamanlı bağlantı kurabileceğiniz doğrulanmış bir yayıncı grubumuz bulunmaktadır.

Matchu, insanların ilgi alanlarına göre rastgele video sohbet yapabilecekleri bir uygulamadır. Kişiler, sevdikleri yayıncılarla özel aramalar yapabilir ve gerçek insan doğrulaması sayesinde güvenli bir şekilde sohbet edebilirler. Uygulama, aynı zamanda metin sohbeti ve gerçek zamanlı çeviri özellikleriyle de kullanıcıların iletişimini kolaylaştırır.

Matchu, kullanıcıların güvenliğine de büyük önem vermektedir. Bu nedenle, sohbetler sırasında fotoğraf veya videolar kaydedilmez ve video görüşmesi başladığında ekran bulanıklaşarak başlar. Ayrıca, kullanıcılar kuralları ihlal eden kişileri bildirme veya engelleme seçeneğine sahiptir. Bu sayede, kullanıcılar istenmeyen kişilerle iletişimi engelleyebilirler.

Matchu, kişilerin kesin konumlarını hiçbir zaman açıklamaz. Bu sayede, kullanıcıların gizliliği ve güvenliği korunur. Uygulamanın web sitesi olan https://matchu.app adresinden kullanıcılar daha fazla bilgi edinebilir ve uygulamayı indirebilirler.

Matchu, ürün fonksiyonu ve kullanıcı deneyimini sürekli olarak iyileştirmeye çalışır. Eğer kullanıcıların herhangi bir sorusu veya sorunu varsa, service@matchu.app adresinden bize ulaşabilirler. Bizim için kullanıcıların memnuniyeti ve güvenliği her zaman en önemli önceliklerimizdendir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.