header
QR Kod
Kate Mobile для ВКонтакте

Kate Mobile для ВКонтакте

111 lite geliştirici Дмитрий Иванович
(0 İncelemeler) Şubat 12, 2024
Kate Mobile для ВКонтакте Kate Mobile для ВКонтакте Kate Mobile для ВКонтакте Kate Mobile для ВКонтакте Kate Mobile для ВКонтакте Kate Mobile для ВКонтакте

En Son Versiyon

Versiyon
111 lite
Güncelle
Şubat 12, 2024
Geliştirici
Дмитрий Иванович
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.perm.kate_new_6
Şimdi İndir

Kate Mobile для ВКонтакте Hakkında Daha Fazla

Невидимка вк, музыка вк, видео вк и многое другое.

Вконтакте (VK) sosyal medya platformudur ve bu uygulama VK'nın en kullanışlı, hızlı ve güvenilir sürümüdür. Grubumuz VKontakte vk.com/kate_mobile'da tüm sorularınızı tartışabilirsiniz.

Bu uygulamada birçok özellik bulunmaktadır. Örneğin, tema seçme özelliği sayesinde, uygulamanın arka planını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, ayarlanabilir yazı boyutu ile de yazıları istediğiniz büyüklükte görebilirsiniz. Uygulama ayrıca birden fazla hesap ile kullanılabilmektedir ve SD kartına da yüklenebilir.

Grafiti özelliği sayesinde, fotoğraflarınıza çizimler yapabilir ve paylaşabilirsiniz. Çevrimdışı mod seçeneği ile de anonim olarak VK'ya giriş yapabilirsiniz. Bu sayede, kimse sizi görmez ve çevrimiçi olduğunuzdan haberdar olmaz. Ayrıca, haberler, arkadaşlar, mesajlar, fotoğraflar, müzik ve videolar gibi tüm VK özelliklerine de erişebilirsiniz. Arama özelliği ile de istediğiniz müziği, videoyu veya kişiyi kolayca bulabilirsiniz.

Uygulama size yeni mesajlar veya haberler olduğunda bildirimler gönderir. Vidjetler sayesinde de VK içerisindeki gruplarınıza ve kontaklarınızın senkronizasyonunu sağlayabilirsiniz. Ayrıca, abonelikler, takipçiler, anketler gibi diğer özelliklere de uygulama üzerinden erişebilirsiniz. Uygulama ayrıca, avatarınızı değiştirme ve resimlerin yüklenmesini engelleme gibi kullanışlı özellikler de sunmaktadır. Müzik özelliği sayesinde de VK'daki tüm şarkıları dinleyebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz sürümü reklamlar içermektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.