header
QR Kod
Jetpack Joyride

Jetpack Joyride

1.92.2 geliştirici Halfbrick Studios
(0 İncelemeler) Mayıs 08, 2024
Jetpack Joyride Jetpack Joyride Jetpack Joyride Jetpack Joyride Jetpack Joyride Jetpack Joyride

En Son Versiyon

Versiyon
1.92.2
Güncelle
Mayıs 08, 2024
Geliştirici
Halfbrick Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.halfbrick.jetpackjoyride
Şimdi İndir

Jetpack Joyride Hakkında Daha Fazla

Kurşun gücünde jetpack'ler! Devasa robot ejderhalar! Para yağdıran kuşlar!

Barry Steakfries adlı kahramanın becerilerini test etmek için en havalı jetpack'leri takarak maceraya atılacağınız bir oyundur. Oyunseverlerin 500 milyondan fazlasının bu oyuna bağımlı olduğu belirtilmektedir. Oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen maceraya başlayabilirsiniz.

Oyunun en önemli özelliği, tarihin en havalı jetpack'leriyle uçuşa hazır olmanızı sağlamasıdır. Bu jetpack'lerle tehlikeli görevleri tamamlayarak sıralamada üst basamaklara çıkmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda kendi tarzınızı yansıtacak komik kıyafetlerle de oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Oyunda size engeller çıkaran ve kaçmanız gereken lazerler, elektrikli engeller ve güdümlü füzeler de bulunmaktadır. Bu engellerden kaçarak altınları toplayabilir ve paraya para demeden oyuna devam edebilirsiniz. Ayrıca devasa mekanizmalar ve çılgın araçlarla laboratuvarı fethederek daha fazla heyecan yaşayabilirsiniz.

Oyunda son teknoloji aletlerden ve güçlendirmelerden yararlanarak başarıdan başarıya koşabilir ve arkadaşlarınızla da yarışabilirsiniz. Oyunun basit ve tek dokunuşlu kontrol seçenekleri sayesinde de reflekslerinizi test edebilirsiniz.

Bu oyunda isteğe bağlı uygulama içi satın alma işlemleri bulunmaktadır. Ancak bu özelliği cihazınızın Ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz. Oyunun gizlilik politikasına ve hizmet şartlarına ise http://halfbrick.com/pp ve http://halfbrick.com/tos adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.