header
QR Kod
InStalker-Profilime Kim Baktı

InStalker-Profilime Kim Baktı

3.3.0 geliştirici InStalker Inc
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
InStalker-Profilime Kim Baktı InStalker-Profilime Kim Baktı InStalker-Profilime Kim Baktı InStalker-Profilime Kim Baktı

En Son Versiyon

Versiyon
3.3.0
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
InStalker Inc
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.reports.instalker
Şimdi İndir

InStalker-Profilime Kim Baktı Hakkında Daha Fazla

Instagram analiz uygulaması olan InStalker ile hesabınızı görüntüleyen, takip etmeyi bırakan kullanıcıları bulun. Sizi engelleyen hesapları keşfedin.

Bu uygulama size profilinizi ziyaret eden, takip etmeyi bırakan veya engelleyen kişiler hakkında anlık bildirimler gönderir. Bu sayede hesabınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilir ve sizi takip etmeyi bırakan veya engelleyen kişilerden haberdar olabilirsiniz.

İçerdiği önemli özellikler arasında hesabınızı ziyaret eden kişilerin sayısını ve sıklığını öğrenebilme, sizi takip etmeyi bırakan kişilerden bildirimler alabilme, hesabınızı engelleyen kişileri bulabilme, hayranlarınızı görüntüleyebilme, fotoğraflarınızın ortalama beğeni sayısını görüntüleyebilme, takipçi artışı ve düşüşünü takip edebilme, aktif olmayan ve fake takipçileri tespit edebilme gibi özellikler bulunmaktadır.

Uygulamayı kullanmak için InStalker'ı indirmeniz yeterlidir. Bu uygulama, hızlı ve güvenilir bir şekilde Instagram hesabınızı analiz etmenizi sağlayarak sonuçları anında görüntülemenize olanak tanır.

Uygulamada üç farklı abonelik türü bulunmaktadır: 1 haftalık, 1 aylık veya 3 aylık. Her abonelik süresi sonunda yenilenir ve şu anda InStalker Premium fiyatları 2.49 USD/hafta'dan başlamaktadır. Eğer InStalker Premium'u satın almayı seçmezseniz, uygulamayı ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Abonelik süresi bitmeden 24 saat öncesine kadar otomatik yenileme iptal edilmediği sürece abonelik yenilenir ve ödemeler Google hesabınızdan tahsil edilir. Uygulamanın gizlilik politikası ve kullanım koşulları hakkında daha fazla bilgi için ilgili web sitelerine göz atabilirsiniz.

Bu uygulama herhangi bir başka uygulamayla ilişkili veya bağlantılı değildir ve sizden herhangi bir erişim izni talep etmez.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.