below header
QR Kod
Honey - Evlilik, flört

Honey - Evlilik, flört

1.3.009 geliştirici honeymatchs
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
Honey - Evlilik, flört Honey - Evlilik, flört Honey - Evlilik, flört Honey - Evlilik, flört Honey - Evlilik, flört Honey - Evlilik, flört

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.009
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
honeymatchs
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yeoboya.global
Şimdi İndir

Honey - Evlilik, flört Hakkında Daha Fazla

Şimdi değerli bir karşılaşmaya başlayın, kader aşkı gibi, evlilik, ve endişelerinizi paylaşabileceğiniz bir arkadaş!

Honey, dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından kullanılan bir sohbet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde çeşitli insanlarla sohbet edebilirsiniz.

Bal, sizlere anlamlı insanlarla tanışma ve kalıcı ilişkiler kurma fırsatı sunar. Uygulama, güvenli ve emniyetli bir ortam sağlayarak sizlere aşkı bulma ve kaderinizdeki partnerinizle bağlantı kurma konusunda yardımcı olmayı hedefler.

Profilinizi detaylandırarak, kişiliğinizi, ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca, benzer zevklere sahip insanlarla tanışmak için profillere göz atabilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Eğer birbirinize ilgi duyuyorsanız, bir konuşma başlatmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca, Honey'nin görüntülü görüşme özelliğini kullanarak yüz yüze tanışmadan önce karşı tarafı selamlayabilirsiniz.

Eğer aşkı ve anlamlı bir partneri bulmaya hazırsanız, Honey'i indirerek mükemmel eşinizle konuşmaya başlayabilirsiniz. Uygulama, sizlere ilişkiniz için en iyisini yapmaya söz verir.

Honey'e katılın ve anlamlı bir evlilik partneri bulun. Uygulama, sizden ayrıntılı izinler isteyebilir. Ses izni, ücretsiz görüntülü görüşmelerde ses iletimi için; kamera izni, profil resmi kaydetmek için; fotoğraf, medya ve dosya izni, profil resmi kaydetmek için; kimlik izni ise uygulamayı yükleyen tüm Android kullanıcılarından istenen bir izindir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.