below header
QR Kod
Google Mesajlar

Google Mesajlar

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Google Mesajlar Google Mesajlar Google Mesajlar Google Mesajlar Google Mesajlar Google Mesajlar

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.messaging
Şimdi İndir

Google Mesajlar Hakkında Daha Fazla

Rich Communication Services (RCS) üzerinden çalışan ve SMS/MMS kullanımına da olanak tanıyan Google Mesajlar, Google'ın resmi mesajlaşma uygulamasıdır. Güvenilir kısa mesaj alışverişi ve zengin sohbet özellikleri ile mobil cihazdan veya bilgisayardan dilediğiniz kişiyle mesajlaşın. Arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalın, onlara grup kısa mesajları gönderin, beğendiğiniz resimleri, GIF'leri, emojileri, çıkartmaları, videoları ve sesli mesajları paylaşın.
.

Bu uygulama minimal, sezgisel ve rahat bir tasarıma sahiptir. Anlık bildirimler, akıllı yanıtlar ve tasarım sayesinde iletişim kurmak hızlı ve eğlencelidir. Koyu mod sayesinde aydınlatmanın zayıf olduğu koşullarda bile Mesajlar rahatça kullanılabilir.

Uygulamada resim ve video paylaşımı çok kolaydır. Uygulamadan ayrılmadan resim ve video seçilip veya çekilip kolayca paylaşılabilir. Hatta sesli mesaj bile gönderilebilir.

Mesajlar uygulaması zengin bir görüşme deneyimi sunar. Sesli mesaj, emoji, çıkartma veya konum bilgisi gönderilebilir. Ayrıca Google Pay ile ödeme yapıp alınabilir.

Bu uygulama güçlü bir arama özelliğine sahiptir. Artık görüşmelerde paylaşılan içeriğin daha fazla bölümüne kolayca ulaşılabilir. Arama simgesine dokunulup, mesajlaşma geçmişi, fotoğraf, video, konum ve bağlantıların tamamı görülebilir.

Desteklenen operatörlerde kablosuz ağ ve veri ağınız üzerinden mesaj gönderip alabilir, arkadaşlarınızın ne zaman yazmakta olduğunu veya mesajınızı ne zaman okuduğunu görebilir, yüksek kaliteli resimlerle videolar paylaşabilirsiniz. Bu uygulama Wear OS cihazlarda da kullanılabilir ve Android 5.0 Lollipop ve sonraki sürümlerinden biri yüklü cihazlarda desteklenir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.