Antivirüs & Virüs Temizleyici(Hizlandirici, Kilit)

Antivirüs & Virüs Temizleyici(Hizlandirici, Kilit)
Versiyon:1.3.3
İNDİR

Uygulama Açıklaması

Antivirus & Security, android için ücretsiz virüs temizleyicisi olan dünyanın en güvenilir all-in-one aygıt optimizasyon ve koruma uygulamadır. Telefonunuzu günlük hayatınızdan en iyi şekilde korumak için Antivirus ve Security kullanın.
 
Antivirus & Security 2017 ile, etkili, virüsten koruma uygulamasında android ve kolay bir şekilde virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korunacaksınız ve uygulama kilidi özellikleri, tarama ve güvenlik Wi-Fi ile donatılmış, telefonu hızlandıracaksınız.
 
ÜCRETSİZ ANTI-VIRUS
Virüsten koruma uygulaması, aygıtınızı olası tehditlere karşı korumak için aygıtınızda virüs taraması yapacaktır. Cihazınızın her zaman korunmasını sağlamak için önceden kurulu ve kullanıcı tarafından kurulu uygulamaları tarayın. Android için Trojan virüs giderici, anti malware virüs giderici, android telefonlar için anti adware ücretsiz. Ayrıca, android telefon için virüs kaldırıcı uygulamasıyla zararlı içeriği kaldırın veya Android cihazınıza uyarı verin.
 
★ Telefon Yükseltici Hızlanıyor
Aşırı arkaplan görevlerini kaldırarak, belleği (RAM) ve bellek yükseltici hızlandırıcıyı telefonunuzun hızını temizleyin. Bellek kullanımını, telefon optimizerini ve güçlendiriciyi hızlandırmak ve azaltmak için uygulamaları otomatik başlatmayı durdurun. Etki mekanizması, android'de telefonunuzda ram güçlendiricisinin yeraltı yerinde çalışan süreçleri, uygulamaları izlemesidir. Ve cihaz aşırı RAM kullanımını algıladığında, aygıtınızın performansını artırmak için gerekmeyen gereksiz uygulamaları otomatik olarak kapatır, ram cleaner speed booster.
 
★ ŞİPRE YAPIN
Akıllı telefonunuzu ve diğer kişisel bilgilerinizi koruyan en iyi parmak izi uygulaması yazılımı veya uygulaması. Desen şifresine sahip uygulama dolabı, Facebook, WhatsApp, Hat ve hemen hemen tüm diğer uygulamaları, applock parmak izi ve parola ile davetsiz misafirlere kilitleyebilir ve koruyabilir.
 
★ WIFI GÜVENLİK KORUMA
Uygulama, wifi ağınızı korsan saldırılarına karşı korur. Ücretsiz, hızlı ve kompakt ağ aracı. Çevrimiçi güvenlik bilgilerinizi korumak, DNS / SSL sızdırma saldırılarını tespit etmek ve ARP'yi taklit etmek için wifi güvenliğini haydut Wi-Fi erişim noktalarını belirleyebilirsiniz.
 
Virüs giderme yazılımının özelliklerini vurgulamaktadır:
 
✔ Hassas bilgiler içeren uygulamaları kilitleyin, örneğin: Whatsapp ve Facebook
✔ Uygulamaları, oyunları, ayarları ve dosyaları gerçek zamanlı olarak virüs öldürücü, virüs gidericisi ile tarar.
✔ Şifreyi, zayıf şifreleri ve diğer tehditleri tespit etmek için WiFi ağını tara
✔ Kompakt yükleyici sadece 4Mb
✔ Uygulamalar, oyunlar ve dosyalar için tarama yapar ve zararlı içerikleri kaldırır
✔ Görevleri ve işlemleri kesintiye uğratmak, cihazınızı yavaşlatabilir
✔ RAM'i boşaltmak için telefonunuzu hızlandırın, telefon performansını hızlandırın ve telefonunuzu hızlandırın.
✔ Kilit ekranında şarj bilgilerini görüntüleme
✔ Parmak izi kilit ekran uygulaması güvenlik gizler
✔ Parmak izi ile uygulamaları kilitlemek, şifre ile uygulamaları kilitlemek, desenli uygulamaları kilitlemek.
Android için en iyi antivirüs uygulaması, android ve virüsten koruma uygulamaları için anti-malware ve casus yazılımlar yeni 2017.
✔ Uygulamaları yedekleyin ve kaldırın
✔ 24/7 telefon koruması akıllı telefonunuzu olası tehditlere karşı korur
✔ Hızlı ve kolay tarama, mobil antivirüs yazılımı ile sadece birkaç saniye sürer.
✔ Antivirus ücretsiz virüs temizleyici 2017, android için virüs giderme
✔ Her uygulamanın bellek kullanımını gösteren yeraltı çalışan uygulamaların izlenmesi
✔ Ücretsiz (Reklamcılık)
 
Antivirus ve Mobil Güvenlik'ten hoşlanıyorsanız, lütfen ücretsiz antivirüs uygulamaları indirin ve bizim için 5 ★ ★ ★ ★ derecelendirin. Android mobile için bu virüsten koruma yazılımı ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, geri bildirimde bulunun ve düzeltin ve en kısa zamanda size yardımcı olacağız.


Yayınlanma: